Безпека – запорука життя!

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Ми живемо на прекрасній  планеті Земля. Це єдина планета, де є блакитні озера та річки, зелені ліси та гаї, різноманітні звірі й птахи, які роблять чудовою і цікавою кожну мить людського життя. Але, на жаль, життя, як бачимо, не завжди протікає спокійно. Кожного дня ми з вами слухаємо новини. Скільки серед них прикрих та  нещасних  випадків, які зненацька спіткали мирних громадян.

 

Як вижити? Що робити? Як захистити себе та близьких? Ці питання постають перед кожною людиною, дитиною. Важливо у таких ситуаціях , щоб людина не  розгубилася, взяла себе в руки й пригадала: як поводитися за таких обставин,  як врятуватися самому  й як допомогти вижити іншим.

З 16 по 20 квітня 2018 року у комплексі було проведено «Тиждень з безпеки життєдіяльності». Наші учні та  вчителі взяли активну участь в усіх заходах комплексу. Для школярів1-4  класів було організовано квест – подорож «У країну безпеки». Де кожна дитина  виконуючи завдання квесту дізнавалася як  і що робити в небезпечних для життя ситуаціях.

У 6-А класі був  проведений   тренінг: «Пожежна безпека твоєї оселі». Під час якого  учні дізналися багато цікавого, про те,  як захистити себе та інших при пожежі в їхній оселі. Також, навчилися розпізнавати негорючі, легкозаймисті речовини і матеріали, препарати побутової  хімії за рівнем  безпеки, стадії пожежі і типи вогнегасників.

«Засоби  індивідуального та колективного захисту» так звучала тема уроку в  учнів 10-б класу. Де дівчата знайомилися з засобами індивідуально захисту, а саме для чого вони призначенні, які бувають та як застосовуються. А також , власноруч виготовляли ватно-марлеві пов’язки та практикували їх накладання.

Для учнів 5-7х класів було організовано виставку малюків «Моя безпека» . Школярі активно взяли участь: кожен клас по-різному та водночас цікаво і доступно зобразив на папері своє бачення безпеки.

У вестибюлі старшої школи всі  учні мали змогу ознайомитись із експозицією пам’яток безпеки. Яка в себе включала наступне: дії при раптовому артобстрілі, дії в екстремальних ситуаціях, дії при кровотечах, як підготуватись до НС та ряд інших.

Загалом тиждень пройшов насичено та цікаво. Учні почерпнули для себе багато корисної інформації, яка пригодиться їм в подальшому житті. Тому головне для людини – це знати, як поводитись у надзвичайних ситуаціях. Кожен школяр  повинен знати, що робити під час НС.

Педагог-організатор

Безпалько І.Ю.