Прощавай, Букварику

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Прощавай, Букварику,

в школі перший друже, 

 Ми тобі, Букварику,

дякуємо дуже. 

 
Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1-Б класі Волочиського навчально- виховного комплексу. Це свято, на якому першокласники прощалися зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.

 До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року – вчителі, батьки, бабусі, братики і сестрички. Перед присутніми розгорнулося справжнє святкове дійство. Першокласники показали, чому вони навчилися та представили присутнім веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорила про значення і цінність кожної букви. У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка та Рідна мова. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, цікаві ігри , загадки не залишили байдужими нікого.

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

На завершення кожен школярик отримав символічну медаль « Ми вивчили буквар» із рук вчителів та цікаву книжку у подарунок від батьків.
 Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники достойно подолали. Свято закінчилось та спогади про нього будуть з нами все життя. Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

 

                                                                                  Класовод 1- Б класу Гудима Г.М.