ВИСТАВКА ПАСХАЛЬНИХ КОМПОЗИЦІЙ

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Весна в Україні. Воскресає природа, воскресає життя. Прийшли  Великодні свята. І беруться українці за давнє мистецтво розписування писанок – символу Великодня, весни, вічності життя.

Одним з найулюбленіших є весняне свято Великдень. Це світле і добре свято несе з собою Віру, Надію і Любов. З давніх-давен по довгій і затяжній зимі всі чекали весни, а з нею - і Великодніх свят. Свято  Великодня припадає на весняне рівнодення, коли день стає більшим за ніч, символізує перемогу Світла над Темрявою, Дня над Ніччю, Тепла над Холодом, Весни над Зимою.

Природа в цей час починає оживати-воскресати після зимового сну, скресають ріки, повертаються птахи, дні стають довшими, а Сонце – теплішим.    Є нетлінні атрибути цього свята: писанки, паска, ковбаска. Писанки – символ України, душа українського народу. Це безцінний скарб, який треба берегти і передавати наступним поколінням.

Теплими та сонячними стали ці дні і у нас у закладі.  Радісним промінчиком свята стала виставка  "ВОСКРЕСНИ,ПИСАНКО", яка пройшла з 5 по 12 квітня 2018 року. Діти, батьки та педагоги підготували багато яскравих, цікавих та змістовних композицій. Як завжди, вражала винахідливість та творчість дітей та дорослих.

На виставку було представлено весь спектр учнівської декоративно-прикладної діяльності з використанням різних технік виконання. Для експонатів виставки характерні оригінальність, нестандартний підхід у підборі матеріалів та поєднанні різних видів технік; високий рівень композиційного рішення в оформленні великодніх композицій з використанням традиційної української писанки. Разом з тим, слід відмітити велику кількість сучасних технік декорування:   квіллінг ( техніка паперокручення), оригамі, декупаж (аплікація з серветок), вишивка стрічками, плетення та клеєння бісером, пап’є-маше. Виставка вразила своєю неповторністю, колоритністю та  якісним рівнем виконання представлених робіт.

Усіх з Великодніми святами!!

 Юний журналіст Умрихін Катерина