Перемога у пісенному конкурсі

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

За чудовою традицією кожного року у нашому рідному НВК проходить фестиваль  української пісні

« Водограй».

  Ми були просто щасливі, коли оголосили, що  вокальна група 8-Б класу у складі: Мосьпак Лізи, Андрієвської Ані, Кордунович Лізи,Нечай Яни, Устіяна Максима, Бойко Іллі- посіла почесне друге місце серед вокальних груп 5-8 класів.

 

Звичайно, щоб одержати перемогу, ми старанно готувалися. Спочатку вибирали пісню, потім проводили репетиції кожного дня, підбирали рухи до слів пісні. Було і хвилювання після півфіналу, були і суперечки… «Але коли виходили на сцену й бачили усміхнених  глядачів, відчували підтримку своїх однокласників, ставало легко й радісно,»-говорили учасники вокальної групи. Весела пісня «Літо- літо…» (слова і музика Н.Карпи) сподобалась й  усім підняла настрій.

Учні класу на фінал конкурсу прийшли з плакатом «8-Б найкращий», а також подарували членам вокальної групи різнокольорові повітряні кульки. А коли журі оголосило результати конкурсу, радості не було меж! З подарунками й Подякою Волочиського НВК  щасливі поверталися додому й ділилися враженнями.

                            Група учнів 8-Б класу:  Нечай Я., Андрієвська А., Андріїшин В.,Горбатюк В., Безух В.

                                              Участь у благодійному ярмарку

Педагогічний та учнівський колективи нашого закладу прагнуть відродити  бажання жити за заповіддю: твори добро, допомагай ближньому. Тільки так можна виховати справжню людину з чистою душею і добрим серцем. 21 березня у стінах нашої школи був організований благодійний  ярмарок. Усі класи взяли активну участь у благодійній акції «Твори добро, неси радість іншим».

Відбувався ярмарок у спортивній залі комплексу, де місце знайшлося усім. На свято завітало  і вчителі,  і батьки, школярі-продавці та школярі-купці, а також просто гості. Загалом ярмарок проходив весело, яскраво!  Чого тільки не було на ярмарку! Це і м'які іграшки, і вироби з дерева, паперу, і з глини, і з солоного тіста! І все виготовлене своїми руками, а також з допомогою  батьків, учителів.

 Учні нашого класу  підійшли до завдання досить творчо і відповідально. Майже кожен учень класу приніс виріб.Горбатюк Влад підготував заявку на участь у ярмарці. Трачківський Максим приніс цінники. Зелінська Вікторія прикріпила ціну на кожний виріб.Група учнів-продавців розставила вироби на столі.Дівчатка-продавці  весело рекламували вироби.Особливо  сподобались всім вироби Бойка Іллі, Шаль Іванни, Андрієвської Анни, Жукової Уляни. Нечай Яна підготувала лотерею, яку розіграли в залі .Цимбал Віка підраховувала виручені кошти- і всі учні переживали, щоб наш клас не пас тут задніх. Виручена сума в 960 гривень була не одною з найбільших серед класів комплексу, але кожний учасник ярмарки відчув, що хоча маленьку, але свою часточку зміг вкласти у велику справу допомоги хворим і дітям- сиротам.

                                                  Група учнів 8-Б класу: Бойко І., Громійчук О., Стратійчук А., Гуцалюк Е