Перші перемоги учнів 1-А класу

Автор: nvk3.

( 24 Голоси(ів) ) 

 Продумана організація дозвілля учнів - колективні відвідування кіно, лялькового театру, організація екскурсійно - туристичних поїздок, підготовка та проведення класних та шкільних свят, участь у художній самодіяльності й інших заходах – дуже допомагає об'єднати школярів  у повноцінний дружній колектив.

 Досить успішно розпочалось шкільне життя учнів 1- А класу. Нещодавно у нашому закладі проходив пісенний конкурс «Водограй». Оскільки бажаючих виступати було багато, а кількість номерів – обмежена, то учні об'єднались у дві групи: вокальна група хлопчиків (Буряк Максим, Грицина Дмитро, Зіновкін Ілля, Кулик Артем, Попеску Костянтин,  Тесля Олександр) і вокальна група «Щасливі діти», до складу якої входили  Гордій Юлія, Костюк Софія, Кузьмінова Ангеліна, Муравська Анастасія,  Польова Анна,  Трачківська Анастасія, Ярема Ганна. Ще наш клас представляв дует у складі Муравської Анастасії та Олійника Владислава. А сольний номер готувала Костюк Софія. Хоча мої першокласники були наймолодшими  учасниками фестивалю і виступали на шкільній сцені вперше, проте зробили це досить професійно і класно. А вокальна група дівчаток  і дует стали фіналістами конкурсу і представляли наш 1- А у фіналі, який проходив у міському будинку культури. Справжньою зіркою відчув себе Олійник Владислав, який виступав у поза конкурсній програмі з піснею «Павук». Зал співав і танцював разом із маленьким артистом і аплодував йому стоячи.

17 березня відбувся довгоочікуваний фінал конкурсу. Підтримати наших артистів прийшли не тільки учні класу, а й батьки, бабусі, дідусі, сусіди, друзі і, навіть, вихователі із дитсадка. Всі вболівальники мали повітряні кульки із фірмовим «1-А», а також квіти. Все як на справжньому концерті у справжніх артистів. Наші старання не були марні. Ми отримали аж дві Подяки – Подяка дуету у  складі Муравської Анастасії та Олійника Владислава за друге місце та Подяка учнівському колективу 1-А класу - переможцю «Конкурсу вболівальників».

Щиро дякую своїм першачкам, їхнім батькам та всім, хто прийшов насолодитися гарним концертом та підтримати наших учасників. Лише разом ми здолаємо усі перешкоди і доб’ємось позитивних результатів, згуртуємо хороший дружній колектив.

Класовод 1-А класу Оліх Ріта Григорівна