День класу

Автор: nvk3.

( 13 Голоси(ів) ) 

День класу – це такий особливий день, якого ми, учні, чекаємо від початку навчального року. Це можливість разом провести дозвілля, кудись поїхати, відпочити, розважитись.

 Цьогорічний день класу ми провели у м. Хмельницькому. Відвідали музей «Евріка» - науково-розважальний центр з цілою купою інтерактивних експонатів.

Насамперед нашу увагу привернули сходи, що вели у приміщення музею. Вони тематичні, з цікавими написами. Перша – «Я іду у музей», далі – «Маятники», наступна – «Ілюзія», «Евріка», «Дзеркальний куб», «Інтерактивні експонати» і ще багато різних прикольних назв.

 

Музей класний, цікавий, ні на що не схожий. Чудернацькі явища навколишнього світу, закони науки перевертають  наше мислення з ніг на голову. Він побудований абсолютно за іншим принципом – тут взаємодія практично зі всіма об’єктами всіляко вітається та заохочується. Багато усіляких експонатів, які можна не просто споглядати, а крутити, штовхати, гойдати - задовольняючи свою пізнавальну функцію. Тут  можна поєднати розвагу і навчання.  Ми будували власний вулкан, а також місток без жодного цвяха, малювали себе через дзеркало, грали Гімн України на трубах, друкували на машинці, спостерігали зародження торнадо, вимірювали  рівень шуму, перевіряли електропровідність різних матеріалів.

З логічних ігор найпростішою нам видалась  «Вовк, коза і капуста». За умовами гри, усіх потрібно переправити на інший берег, але вовка не можна залишати  з козою, а козу з капустою. Ми справились дуже швидко, за що екскурсовод нас і похвалила.

У музеї є декілька незвичайних кімнат. Це кімната космосу, де ти почуваєш себе дійсно як серед зірок. Зі всіх сторін дзеркала, бомбезна підсвітка, опиняєшся ніби в іншому світі... Де можна себе побачити одночасно зверху, знизу, збоку, зі всіх сторін.

Лазерна кімната, яку потрібно пройти з одного кінця в іншу через велику кількість лазерних променів. Це вдалося не всім. Але наш веселий сміх гучно лунав у кімнатах музею. Кімната Еймса – дивовижне помешкання неправильної форми. Стаєш в одному куті – ти малесенького зросту, переходиш в інший – і ти вже гігант. Чудернацькі криві дзеркала, які міняють твій ріст, фігуру, комплекцію. Це так прикольно. Фішка музею в тому, що жоден експонат не схований за вітриною.

Потім усією веселою компанією ми поїхали до  розважального центру «Дитяча планета». Це справді рай для дітей. Гарне місце відпочинку, наповнене позитивними емоціями, яке сподобалось мені моїм однокласникам. Ми каталися на роликах, падали, піднімались і знову падали. Навіть наш класний керівник намагалася навчитися кататися. Ми їй усіляко допомагали, але вона від бортика чомусь не відходила. Тут відчували себе Тарзанами, скакали на батутах, падали у «своєрідний басейн» з поролонових подушок. Було дуже весело і захоплююче.

Свій відпочинок ми провели разом з учнями 8-Г класу. Такі поїздки здружують не тільки з однокласниками, але й з учнями з паралелі.

Стомлені, але задоволені та щасливі, ми поверталися додому. Щиро дякуємо нашій класній керівничці Молотай Юлії Григорівні за чудово організоване дозвілля.

                                                                   Учень 8-А класу Оліх Владислав