Долаємо спортивні вершини

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Нещодавно відбувся похід у село Токи. В ньому брали участь усі бажаючі учні зі шкіл Волочиського району. Волочиський НВК був представлений   учнями 5,8,9 класів, а з нашого 9-В класу поїхало аж четверо: Ніжнік Поліна, Рощина Роксолана, Сікула Ірина та Щегельська Катерина.

Приїхавши на місце, ми почали розгортати намети і розпалювати багаття. Спільними зусиллями ми впоролись із нашим наметом, оскільки він був найбільшим зі всіх. Під час готування  вечері, ми познайомились із іншими учасниками. Наступного ранку ми вже гуртом готували сніданок.

Після чого серед дітей проводилось змагання зі скалолазіння, де наша однокласниця, Рощина Роксолана, здобула перше місце,а Щегельська Катерина та Трачківський Максим (8-Б) -  друге. Після важкого дня в нас була можливість пограти в різні спортивні ігри та відпочити. На другий день нам повідомили, що відбудеться естафета, у якій було 5 завдань, а саме: зав’язування вузлів, буртування мотузки, топографічні знаки і ліани. В цих змаганнях взяли участь всі учні нашої школи 8,9 класів, що ходили в похід. Щегельська Катерина посіла друге місце. Пообідавши, ми почали складати наші речі, тому що о 15:00  повинні були вирушати додому.

Після походу у нас залишилось багато незабутніх вражень, ми знайшли багато нових друзів. Ми з нетерпінням чекаємо ще одної такої поїздки.

Ніжнік П. та Щегельська К., учні 9-В класу