Свято першого дзвоника

Автор: nvk3.

( 10 Голоси(ів) ) 

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники  з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя. Учні подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі— люди, які ведуть їх до вершин знань.

Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань — подія актуальна та урочиста. Для нас, учнів НВК, це особливо урочисто, тому що наш заклад стоїть оновлений, сяють новенькі вікна, ще тривають роботи по утепленню стіл. За це потрібно подякувати місцевій владі, яка дбає про наш комфорт, затишок та тепло.

Ось вже 28 раз у нашій школі пролунав перший дзвоник. Ведучі Андрійчук Сніжана та Синицький Олег розпочали урочисте зібрання, На майданчик запросили винуватців свята, першокласників. І ось учні 1-А  зі своєю вчителькою  Оліх Ритою Григорівною крокують з величезними букетами,  учні 1-Б класу, яких веде вчителька Гудима Галина Миколаївна, і завершують вихід учні 1-В класу та їх перша вчителька Нещадін Інна Миколаївна. Пролунав Гімн України у виконанні Конопацької Валерії, Андрійчук Сніжани, Синицького Олега та Гімн НВК. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих, тих, хто звеличив нашу землю. Тих, завдяки кому наше життя, зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор НВК Ревуцький В.В., представник  народного депутата України Лабазюка С.П. Брунарський П.М. Класні керівники 1-А, Оліх Р.Г,   та 11-А класу, Левчук Вікторія Аркадіївна,  звернулися з напутніми словами до своїх вихованців. Секретар Міської ради Коваль Аліна Володимирівна від імені Голови Волочиської ОТГ привітала усіх присутніх та вручила Дипломи учням НВК, які цьогоріч вибороли право отримувати стипендії, а саме Тернавська Тетяна, Дзьоник Ірина, Марченко Михайло, Умрихін Лілія, Прохорович Антон, Флорчук Костянтин.

До усіх зверталися учні перших класів 1-А Бабкіна Даніела, Бабик Тімур, 1-Б Слєпцова Лілія, Стокалюк Софія, Слободян Роман, 1-В Муравська Анастасія, Романов Володимир, Грицина Дмитро, які подякували меру Костянтину Володимировичу за гарний ремонт їхньої школи та пообіцяли стати гарними учнями та прославляти рідний край. Пролунала пісня від першокласників: « Вчать у школі »  у виконанні учнів 1-А Шаль Устини, Погребняка Святослава,1-Б- Коваль Діани, Мадзіна Владислава, Глушко Ангеліни, 1-В-Олійника Владислава, Блажаєвої Єви, Костюк Софії. Випускники 11-А Ярмощук Д.,  Кушнір А., Бобик Н., Умрихін К., Романов В., Тернавська Т., Дзьоник І., Безух  А, Бович Д. та11-Б Лукащук В., Філюк В., Сидорчук Б., Марченко К., Липа В., Грубий О.,  Тирчик В. , Ніцевич А. розповіли про тимчасові незручності перебування у школі і   просили всіх учнів дбайливо берегти нове майно вікна, двері, та вигляд фасаду комплексу,  з повагою ставитись до праці будівельників, батьків, вчителів та всіх,  хто старанно створює зручні, комфортні умови для нашого перебування у школі.

 Наша школа має свої традиції, одна з них це вручення одинадцятикласниками  подарунків пенршокласникам  на згадку про цей чудовий і незабутній день. Вокально-хореографічна композиція «Вчителі -  журавлі» пролунала та була виконана такими учнями  Марченко К 11а, Умрихін К 11б, Борко В 11б та  Синицького Олега, Стороженко Юлії 10а, Левченко І., Михайлова Дарія10а,  Михайлішиної Христини, Попеску Влада 10в. Право надати перший дзвінок надалося   випускнику 11-Б класу Атаманчуку Віталію  та першокласниці Окопній Марійці.

Закінчилося свято піснею «Молодь змінює світ!» у виконанні солістів хору «Барвограй».

Святкова колона на чолі з учнів 1, 9 та 11 класів рушила   покласти квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Очолювали ходу зі святковою корзиною учні 11-А класу Альохіна Анастасія та Романов Вадим. Розпочався ще один навчальний рік…

                                                                                                    Юний журналіст Альохіна Анастасія