Шановні члени батьківських комітетів!

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

В комплексі з 22.07.2017р., будівельною організацією  «Поділля  Інвест – Сіті», проводиться заміна усіх дерев’яних вікон та вхідних дверей на пластикові енергозберігаючі. На 25.08.2017р. переважна більшість вікон в класних приміщеннях замінена, але віконні відкоси не оштукатурені. Будівельники планують проводити штукатурення віконних відкосів після 01.09.2017р.. Тому дирекція комплексу буде надавати класні приміщення для проведення ремонтних робіт відповідно до узгодженого з будівельниками графіка з 04.09.2017р. На період проведення ремонтних робіт, який орієнтовно триватиме 4 дні, класні колективи, які в них навчаються будуть переведені в інші навчальні приміщення. Це створить певні незручності в організації навчального процесу для учнів класу.

Враховуючи вище наведене рада комплексу 22.08.2017р. на своєму засіданні схвалила звернення до батьківських комітетів класів комплексу про можливу участь батьків-фахівців у штукатуренні віконних відкосів в класних приміщеннях, де навчаються їх діти.

З метою реалізації цього рішення ради комплексу дирекція організовує зустріч представників класних батьківських комітетів з представниками будівельної організації  «Поділля  Інвест – Сіті», яка відбудеться 28.08.2017р.  о 17 год в приміщенні каб. ________ 

 

Адміністрація комплексу