Гордість і надія нашого НВК!

Автор: nvk3.

( 16 Голоси(ів) ) 

Вже роками учні нашого Волочиського навчально-виховного комплексу беруть участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України, де презентують своє дослідження і стараються набрати максимальну кількість балів, показуючи як свої знання, так і вміння доступно та цікаво розкрити тему дослідження. Цей конкурс вимагає неабиякої наполегливості, уважності і цілеспрямованості. Кожна дитина показує себе з кращої сторони, демонструючи свої вміння, таланти, напрацьовані протягом року. Щоб досягнути бажаного результату, потрібно володіти ораторським мистецтвом, уміти достойно представити себе і честь своєї школи, і ,звичайно, при негараздах і труднощах не втрачати впевненості і віри в себе.

П’ятеро учнів нашого класу брали участь у конкурсі-захисті, і кожен з них показав гарні результати, зайнявши призові місця у II етапі у місті Хмельницькому . Учениця нашого класу  Тернавська Тетяна посіла I місце у II етапі, після чого вона захистила честь Хмельницької області у місті Києві під час III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Часу на підготовку було мало, але незважаючи на це, вона зуміла достойно виступити і повернутись додому з III місцем. Ми щиро раді успіхам нашої подруги і однокласниці , адже дуже важливо саме у такому віці зрозуміти, чого ти по-справжньому хочеш у майбутньому . Звичайно, вона отримала багато безцінного досвіду, який згодом їй пригодиться у житті.
Зустрічали ми Тетянку  теплими обіймами, привітаннями, квітами і її улюбленими цукерками. Тож наш клас хоче ще раз привітати її з перемогою і побажати успіхів, високих досягнень в усіх її починаннях, ніколи не опускати руки і йти до своєї мети. І, звичайно, наступного року зайняти I місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Тому, міцного тобі здоров’я, Тетянко, успіхів і натхнення у подальших творчих звершеннях і планах.  

                                                      
                                                                   З любов’ю, твій 10-А клас