Юні дослідники

Автор: nvk3.

( 11 Голоси(ів) ) 

Щороку учні-слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України мають змогу розкрити різні грані науки під час проходження Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Адже Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук є доробком  інтелектуальних та творчих ідей і досягнень, здорової конкурентної боротьби, яка спрямована на розвиток творчої особистості, продовження традицій славетних науковців.

 Наш навчальний заклад декілька років поспіль має значні здобутки по роботі з обдарованими дітьми. 2016-2017 навчальний рік не став винятком. У цьому навчальному році 9 учнів нашого закладу розпочали роботу  над своїми дослідницькими роботами. Декілька місяців манівці робили досліди, зустрічалися з науковцями, кожен працював у своїй галузі.

20 грудня відбувся І етап конкурсу-захисту. Учні писали контрольні роботи, представляли на суд журі свої наробки. За результатами цих змагань усі наші дослідники мали змогу продовжити боротьбу у ІІ етапі. І знов місяці підготовки. Це такі учні:

Ярмощук Діана у секції «Українська література», Тернавська Тетяна у секції «Фольклористика», Петерчук Маряна –секція «Англійська мова», Сидорчук Богдана-секція «Правознавство», Альохіна Анастасія-секція «Журналістика», Марченко Михайло-секція «Історичне краєзнавство», Глінська Аліна-секція «Математика», Дзьоник Ірина-секція «Хімія», Горбатюк Катерина-секція «Географія та ландшафтознавство».

Цьогоріч ІІ етап конкурсу-захисту на теренах області проходив у 4 тури:

до 10 лютого 2017 року – заочне оцінювання науково-дослідницьких  робіт;

08 лютого 2017 року – оцінювання навчальних досягнень з математики у наукових відділеннях комп’ютерних наук, технічних наук, математики, економіки, екології та аграрних наук  в режимі on-line;

11 лютого 2017 року – оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін у наукових відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю, технічних наук, фізики і астрономії, хімії та біології, екології та аграрних наук;

12 лютого 2017 року – захист науково-дослідницьких робіт.

 Найголовніше інтелектуальне змагання для учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН 11 та 12 лютого 2017 року традиційно відбувалося на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Учні з усіх куточків нашої області захищали свої доробки і доводили поважним членам журі наукову доцільність одержаних результатів, вели наукові баталії.

Напружена робота та хвилювання слухачів, їх керівників, батьків, учителів залишилися позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками. Із 9 учасників конкурсу з нашого комплексу ми змогли вибороти 8 призових місць.

Кращою від усіх біла учениця 10-А класу Тернавська Тетяна, яка здобула І місце

(керівник Молотай Ю.Г.)

ІІ місце-Глінська Аліна (керівник Сінькова Н.С.)

ІІ місце-Альохіна Анастасія (керівник Старинська С.П.)

ІІ місце-Ярмощук діана (керівник Старинська С.П.)

ІІ місце-Сидорчук Богдана (керівник Гуляк Т.П.)

ІІІ місце-Горбатюк Катерина (керівник Чорна І.Б.)

ІІІ місце-Дзьоник Ірина (керівник Маньковська О.В.)

ІІІ місце-Марченко Михайло (керівник Левчук В.А.)

Вітаємо переможців! Бажаємо юним літераторам подальшої самореалізації, можливості відкрити нові грані таланту, продовжувати займатись наукою, адже така талановита молодь здатна змінити світ на краще!

Нового зорепаду, успіхів вам і вашим наставникам!

Юний журналіст Марценюк Вадим