Катерина Горбатюк-наша гордість

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

Учні НВК можуть похвалитись своїми досягнення у районних,обласних та навіть республіканських олімпіадах, де мають можливість якнайкраще показати себе і перевірити свої знання. Звичайно, потрібно прикласти немало зусиль,відвести певний час для підготовки, адже, як нам відомо, олімпіадні завдання потребують високого рівня знань.


Своїми досягненнями може пишатися учениця 9-А класу Горбатюк Катерина, яка здобула перше місце на ІІІ етапі олімпіади  з географії, а пізніше їй довелось захищати честь Хмельницької області на ІV етапі олімпіади у місті  Кропивницькому. Це був дуже відповідальний крок, тому що наші учні не часто мають таку можливість проявити себе на рівні України. Я поспілкувалася з дівчиною.

- Звичайно, це було для мене великим щастям, коли мій керівник повідомив результати, проте я зрозуміла, що далі буде ще важче, потрібно буде ще більше старатись. Це була маленька мрія, яка здійснилась цього року. Коли ми приїхали до Кропивницького, я старалась опанувати себе і провести ці дні не тільки переживаючи, а старалась знайти нових друзів, дізнатись щось нове і просто отримати задоволення. Олімпіада проходила два дні, хоча ми приїхали майже на п’ять. Вона складалася з теоретичного і практичного туру. До речі, на обласному етапі я краще справилась з теоретичним  туром, а тут було навпаки. Мої результати все ж задовольнили мене, хоча я не зайняла призового місця, я отримала новий досвід. Хочу подякувати своєму керівнику Чорній Ірині Богданівні, адже саме з її допомога і підтримка допомогла здобути такі результати.

Ми сміливо можемо гордитись нашими учнями і їхніми досягненнями, адже це дуже важливо, саме у такому віці, зрозуміти «до чого тягнеться душа», не боятись спробувати себе, навіть якщо результат не буде втішним, не засмучуватись і обов’язково спробувати ще раз. Бо кожен із нас талановитий, і саме такі заходи допомагають розкрити себе. Всі труднощі, які ми долаємо, це маленькі перемоги, а кожна маленька перемога і є правильним  шляхом до самопізнання і самовдосконалення.

Юний журналіст Альохіна Анастасія