ТОЛОКА у НВК

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Толока є давнім українським звичаєм. Її організовували на селі для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості осіб: збирання врожаю, вирубування лісу, спорудження будинків, спільний випас худоби тощо. Іноді толоку використовували для проведення громадських робіт: будування церков, шкіл, читалень, доріг тощо.

Цьогоріч активно долучились, до вже традиційної у нашому місті акції  «За чисте довкілля»,  учні, педагоги та працівники комплексу. Спільними зусиллями провели благоустрій пришкільної території та прилеглої до неї паркової зони. Учнівські колективи, насамперед попрацювали на квітниках,  розчистили територію від побутового сміття, листя, гілля. Працівники-чоловіки облаштували ще один майданчик для  молодших вихованців НВК.

 

Така спільна робота згуртовує учнів,   вчить їх гармонійно співіснувати з природою, активно практично долучатись до природоохоронних заходів.

Саме учнівська молодь має усвідомлювати соціальну значущість як праці, працелюбності так і  створення умов, сприятливих для життєдіяльності колективу комплексу та особливо  збереження довкілля у задовільному стані.

Дякуємо усім працівникам та учням, хто проявив свідомість та знайшов час долучитися до акції. Нашими спільними зусиллями ми провели благоустрій пришкільної території та прилеглої паркової зони, які тепер милують око дорослих та дітей.

Оргкомітет