Вдалий виступ наIIетапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама і я – спортивна сім’я» з нагоди дня сім’ї

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

За календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів управління молоді та спорту Хмельницької ОДА на 2017рік та програми розвитку фізичноїкультури і спорту Волочиського району,  з метою популяризації здорового способу життя і залучення до активних занять фізичною культурою, здорового сімейного способу життя, і пропагуючи  особистий приклад батьківзалучатидітей до занять спортом  4 березня 2017 року в приміщенні спортивного залу «Дружба» ВМЗ о 15.00 годині,   відбувся I I(районний етап) Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» з нагоди дня сім’ї. 

Організатором фестивалю бувсектор молоді та спорту Волочиської районної держадміністрації, за підтримки благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч!».

На святісімейного спорту були присутні: Веретюк Валентина Степанівна – завідувач сектору відділу молоді та спорту, Керепко Віталій Павлович – директор Волочиської ДСШа, головний суддя змагань«Тато, мама, я – спортивна сім’я», помічник народного депутата С.П. Лабазюка і преставник благодійного фонду Петрук Володимир Олександрович.

 Вихованці ансамблю сучасного танцю  «Браво» підготували для учасників фестивалю свої показові номери.

Программа фестивалю складалась з 7 конкурсів-естафет (п’ятьрухові,дарц-метаннядротиків на влучність у ціль та спортивна вікторина).

В фестивалі взяло участь 8сімей, яких зустрічали на параді гучними оплесками вболівальники, що представляли сім`ї. З них 4 команди представляли Волочиський НВК.

  По закінченню змагань, трійка кращих визначилась у такому складі:

Місце

Сім`я

Організація

1

У складі Верхоли Олександра Вікторовича, Шинкарьової Тетяни Миколаївни та Верхоли Святослава (4а клас)

Волочиський НВК

2

Сім’я учня Машталяра Олександра

Наркевицька ЗОШ

3

Сім’я учня Фурси Богдана

ЗОШ №5

 

Найкращі результатиу  гонці повітряних куль, флорболі, естафеті «Веселий мішок», дарці, спортивній вікторині продемонструвала  сімейна команда  учня 4а класу Верхоли Святослава.   Їх перемога була незаперечною , так як у у 5 – ти конкурсах вони були переможцями( виборювали  Iмісце).

 Усі сім`їбули відзначені та нагороджені дипломами, медалями.

Завершився фестиваль загальним фото учасників на пам'ять про їх участь в змаганнях. Ведуча подякувала всім сім’ям, що завітали на спортивний сімейний фестиваль, а меценатам за їх подарунки словами:

«Хай буде у світі мир, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх.»

Змагання пройшли з піднесенимнастроєм, де кожнийучасник, глядачі та організаториотримали задоволення, незабутнівраження, знайомство з новими друзями, учасники навчилися не тільки вигравати, а й гідно достойно програвати.

Вітаємо наших спортсменів і гостей з хорошим стартом в новому сезоні та чекаємо від них нових перемог та досягнень у наступні роки. Гадаємо, що команди , які не стали призерами за рік підготуються та продемонструють кращу спортивну вдачу.

На завершення хотілося відмітити, щовисока роль сім’ї в системі фізичного виховання населення є найважливішим та пріоритетним завданням.

А організація активного сімейного дозвілля в місті ведеться на високомурівні, про що свідчать результати фестивалю.

Сім’ї Верхоли – Шинкарьової – переможниці  доручено захищати честь району на III обласному етапі фестивалю. Тож давайте будемо вболівати за цю команду,  побажаємо їм успіху, міцного здоров’я та повернення додому з ще однією перемогою.

 

Вчитель  фізичного виховання Сіньков П.В.,

               педагог – організатор Гончар Ю.А.