Фінал пісенного конкурсу «Водограй»

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Ось і пішов до закінчення пісенний марафон. Закінчилися хвилювання учасників, вчителів, батьків. Хтось пішов розчарований з думкою про неповернення на сцену ніколи, хтось - зі сльозами радості, несподіваної удачі. Але минув ще один фінал. Згадаймо, як же це було…

18 березня, районний Будинок культури протягом цілого дня приймав конкурсантів та гостей. Журі зайняло місця в залі. До складу журі входили: Чепелюк М.П. - начальник відділу культури і туризму Волочиської міської ради, Блаженець В.Л. - директор Писарівської музичної школи, Литвинюк С.О. - начальник відділу культури Наркевицької ОТГ.

 

Одинадцята година – і розпочався конкурс.  Маленькі вокалісти розпочали змагання, діти хвилювалися, а ще більше в залі хвилювалися батьки. У когось  з конкурсантів це був перший виступ, у когось черговий, але голоси тремтіли у багатьох. Ось імена тих, хто зумів побороти хвилювання і виступити якнайкраще:

Номінація вокалісти 1-2 класів

1 місце-Сташевська Каріна-2-В клас

2 місце-Гунько Богдан-2-Г клас

3 місце-Мазур Ангеліна-2-В клас

Номінація вокальні групи 1-2 клас

1 місце-вокальна група 1-Б класу

2 місце-тріо «Ромашки»-2-А клас

3 місце-дует Кирилюк Анастасія та Чорна Софія- 1-Б клас

Номінація вокалісти 3-4 клас

1 місце-Тимощук Олександра-4-В клас

2 місце-Олійник Софія-3-А клас

3 місце-Кордунович Каріна-3-А клас

Номінація вокальні групи 3-4 класи

1 місце-вокальна група «Перлинки»-3-А клас

2 місце-дует Столярик Альона та Мочанова Юліана-4-В клас

3 місце-вокальна група «Веселка»-3-Б клас

 

О другій годині після невеличкої перерви розпочалася ІІ частина фіналу:змагання учнів середньої та старшої школи. Зал переповнений глядачами, емоції зашкалювали, однокласники вболівали за своїх товаришів. Ведучими другої частини були Нагорічна Руслана, Сінькова Марія, Безух Андрій, Кушнір Андрій.

Розпочався конкурс виступом квартету дівчат у складі  наших переможниць, володарів гран-прі різних років Бурової Тетяни, Рябої Надії та випускниць закладу 2017 Сінькової Марії та Нагорічної Руслани. Учасники змінювали один другого, номери були продумані до найменших дрібниць. Особливо яскравими були виступи Синицького Олега, Дрозд Анни, вокальних груп 8-А та «Мальви». Вокальна група 11-А класу «Чірік+1» виступила яскраво, стильно, по-молодіжному,  не залишилося  найменших сумнівів щодо їхнього призового місця. «Мальви» як завжди вражали своїми голосами, 8-А здивував усіх присутніх підтримкою та участю у номері класного керівника Світлани Павлівни та батьків. Сльози викликала у всіх  пісня у виконанні Гручмана Євгена. Талановиті дівчата 9-В класу Конопацька Валерія та Андрійчук Сніжана вкотре порадували нас своїми піснями. Здивував усіх учень 6-А класу Клак Богдан, який вперше так  гарно виступав.Але конкурс є конкурс. Номінація вокалісти 5-8 класів

1 місце-Умрихін Лілія-5-Б клас

2 місце-Возняк Дарина-8-Б клас

3 місце-Кускова Анастасія-6-Б клас

Номінація вокальні групи 5-8 класів

1 місце-«Мальви»

2 місце-вокальна група 7-А клас

3 місце-вокальна група 8-А клас

Номінація вокалісти 9-11 класів

1 місце-Андрійчук Сніжана-9-В клас

2 місце-Дрозд Анна-9-А клас

3 місце-Гручман Євген-11-А клас

Номінація вокальна групи 9-11 класів

1 місце-«Чірік+1»-11-А клас

2 місце-вокальна група 10-А класу

А гран-прі у цьому році отримала учениця 9-В класу Конопацька Валерія з лемківською піснею Христини Соловій «Под облачком».

Після концерту я поставила їй кілька питань:

-Валеріє, вітаю з перемогою. Ти сподівалася  на те, що отримаєш гран-прі?

-Взагалі не сподівалася, до останнього не вірила. Коли не назвали тільки прізвище Синицького і моє, вирішила, що Олег отримає гран-прі, а про мене просто забули, але виявилося навпаки.

-Ти отримала сертифікат на 2 тисячі гривень, на що збираєшся витрати?

-Ще не знаю, можливо, це буде телефон.

-Чи збираєшся підкорювати ще якісь мистецькі вершини?

-Так, влітку збираюсь до Польщі, де відбудеться конкурс лемківської пісні, братиму участь.

-Кому будеш дякувати за підготовку та підтримку?

-Найперше Оксані Іванівні Кушнір, саме вона допомогла мені вправити усі помилки, яких я припустилася у півфіналі, усе пояснила, допомогла виграти.

Ось так закінчився ще один «Водограй». У глядачів в залі залишилося багато питань до журі, Чому забули про Олега Синицького? Але це вже історія. Лишається подякувати організаторам та спонсорам. До речі, усі концерти цьогоріч були безкоштовними завдяки спонсорській допомозі народного депутата С.П.Лабазюка, ТОВ "Астарта", ВМЗ. До зустрічі наступного року.

Юний журналіст Волох Анастасія