СВЯТО ВЕСНИ В НВК

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

4 березня 2017 року у Волочиському НВК відбулось урочисте нагородження учнів та вчителів комплексу, які відзначилися своїми перемогами і досягненнями протягом цього навчального року. Ведучими свята були Горох Петро, Горбатюк Влад, Безух Андрій, Синицький Олег. На урочисте зібранння завітав міський голова Черніченко Костянтин Володимирович, який дбає про наш навчальний заклад:заохочує учнів преміями, запровадив безоплатні сніданки для учнів 1-4 класів, на що з міського бюджету лише в лютому витрачено 16700 грн, збережено доплату педагогічний працівникам за престижність, яка в лютому 2017 року становила 151000 грн. Мер привітав усіх дівчат та жінок з прийдешнім святом, побажав їм усіляких гараздів, а  далі  перейшов до нагородження найкращих . 

 

За сумлінне ставлення до навчального та освітнього процесу, вагомі досягнення і перемоги, працездатність і цілеспрямованість , ентузіазм і самовіддачу у обласних заходах та олімпіадах були нагороджені  Почесними грамотами та подарунками:
За III місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика:
Сурич Даниїл, учень 4 класу;
Сірський Святослав, учень 9 класу;
У конкурсі-захисті наукових робіт учнів-членів МАН України:
За III місце- відділення наук про Землю – секція географії і ландшафтознавство та за  I місце у олімпіаді з географії – Горбатюк Катерина ,учениця 9 класу;
за III місце – відділення історії – секція історичне краєзнавство – Марченко Михайло, учень 10 класу;
За III місце – відділення хімії та біології – секція хімія- Дзьоник Ірина, учениця 10 класу;
За II місце – відділення філософії та суспільствознавства – секція правознавство та за III місце у олімпіаді з історії – Сидочук Богдана, учениця 10 класу;
За II місце – відділення філософії та суспільствознавства – секція журналістика- Альохіна Анастасія, учениця 10 класу;
За II місце – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – секція українська література – Ярмощук Діана, учениця 10 класу;
За II місце – відділення математики – секція математики та за III місце у олімпіаді з географії – Глінська Аліна, учениця 10 класу;
За I місце- відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – секція фолькористики – Тернавська Тетяна,  учениця 10 класу.
У олімпіаді з базових дисциплін:
За III місце з історії – Петерчук Мар’яна, ученицю 9-А  класу;
За II місце з правознавства – Наумова Евеліна, ученицю 9-В класу.

Наші учні не залишили Костянтина Володимировича без уваги: після закінчення нагородження Міському Голові вони вручили пам’ятний  подарунок.
Звичайно, ці перемоги – це не тільки перемоги учнів, а й керівників, без яких учні не змогли б досягнути таких висот. Саме їхній розум, старання, підтримка і віра у нас допомогли реалізувати себе і показати високі результати.  Для нагородження вчителів до слова запросили начальника відділу Волочиської ОТГ Плотнікову А.М, яка робить багато добрих справ для учнів комплексу:завдяки її зусиллям 36 учнів, що проживають у Волочиську-1 та у Користові безкоштовно довозяться до навчального закладу,12 працівників комплексу, а це майже половина усіх відзначених, премійовані наказом по відділу.
Премією міського Голови за підготовку переможців обласних конкурсів, олімпіад та спортивних змагань були нагороджені вчителі:  Чорна Ірина Богданівна, Молотай Юлія Григорівна, Гуляк Тамара Павлівна , Старинська Світлана Павлівна, Кушнір Оксана Іванівна, Сінькова Наталя Степанівна, Левчук Вікторія Аркадіївна, Маньковська Олена Віталіївна, Стадник Людмила Миколаївна, Ослюк Людмила Іванівна, Бойчук Олег Ігорович, Ревуцький Володимир Васильович.

Директор комплексу Ревуцький В.В. привітав усіх з прийдешнім святом та вручив Подяки вчителям та учням комплексу, які досягли значних успіхів у професійній діяльності.

Продовжували створювати святковий настрій усьому жіноцтву НВК хлопці та чоловіки НВК. Прозвучали вітання від маленьких козачат 1-4 класів, Пастуха В.В., Логінова О.Г., Гладина О.С.

   Урочисте зібрання закінчилося, а святковий настрій залишився. Зі святом усіх!

Юний журналіст Альохіна Анастасія