Вшанування Героїв Небесної Сотні

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Указом Президента України Порошенка П. О. «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні» №69 від 2015 року було встановлено щорічно відзначати в Україні День Героїв Небесної Сотні – 20 лютого. Події трирічної давнини розчулили серця людей по всьому світі. «Євромайдан» змінив усіх, всю Україну. На жаль події 2013-2014 років забрали з життя людей різного віку, яких удома чекали їх рідні і близькі. Ці небесні ангели залишаться в нашій пам`яті назавжди.

 

У понеділок 20 лютого в актовій залі нашого закладу відбулася виховна година для учнів 7-9 класів, яка присвячувалась саме вшануванню пам`яті Героїв Небесної Сотні. Організаторами виховної години були Олійник Інна Павлівна та Возняк Оксана Федорівна. Ведучими цього заходу стали такі учні: Шаран Андрій (7-В), Нечай Анастасія (7-В), Мазур Каріна (7-В), Містряков Віталій (9-Б), Кушнірчук Ірина (9-Б), Уточкін Данило (9-Б), Марценюк Вадим (9-Б) та Мельник Яніна (9-Б). Учениця 3-А класу Веретюк Єва прочитала вірш про Небесну Сотню, чим розчулила усіх присутніх. Далі ведучі надали слово Голові осередку ВО «Батьківщина» у Волочиському районі  Бойчуку Ігорю Тимофійовичу, який був учасником та очевидцем «Євромайдану». Він  розповів нам про події, які тоді відбувались в Києві на Майдані Незалежності. Продовжив виступи консультант-радник народного депутата України Лабазюка Сергія Петровича, Петрук Володимир Олександрович, який намагався  донести  всю ту суть Революції і її наслідки через діалог. Мельник Яніна виконала пісню «Мамо, не плач», яка була присвячена всім тим, хто в результаті подій тих страшних часів втратив своїх дітей, онуків, батьків, братів та сестер і просто близьких для себе людей. Всі, хто знаходився у залі, вшанували пам`ять Героїв хвилиною мовчання. Бібліотеці комплексу було презентовано книги, які розповідають про події Революції Гідності.

 Ця подія сколихнула весь світ, і нікого не залишила байдужим. Ми всі повинні пам`ятати, що загиблі віддали свої життя за нас, за нашу свободу, єдність і незалежність. Вони боролися за те, щоб ми були вільними, а в результаті вийшло так, що тепер на сході нашої держави гине ще більше хлопців і дівчат, які прагнуть того самого що і прагнула Небесна Сотня. Ми самі будуємо майбутнє, тут і зараз. Слава Україні! Героям Слава! Герої не вмирають!..

Юний журналіст Волох Анастасія