Найдивовижніша подорож в усьому світі!

Автор: nvk3.

( 12 Голоси(ів) ) 

Ви думаєте, що самі неймовірні емоції ми отримали тільки в Joy Land? А ось і ні! Але почнемо спочатку. 29 січня наш 4 – В клас поїхав у місто Хмельницький. Спочатку ми відвідали Хмельницьку обласну бібліотеку для дітей імені Т. Г. Шевченка. Не зважаючи на те, що була неділя, у бібліотеці – гамірно! Вона була переповнена читачами та відвідувачами. На нас чекало багато сюрпризів! Наші діти  мали змогу не тільки відвідати екскурсію по бібліотеці, а й насолодилися чарівною Кімнатою Казок. Всі були в захваті від бібліотеки!

 

Ми помилялися, коли думали, що нас більше нічого не вразить. Але нашу групу повели у справжнісінький ляльковий театр. Це досить цікаве місце. Перед виставою четвертокласники відвідали справжній ботанічний сад, який знаходиться в самому театрі ляльок . Виявилося, що саме  в ботанічному саду, перед виступом, проводять час та збираються з думками театрали. У самому залі дуже зручні крісла, все продумано, щоб дітям було комфортно та цікаво. Ми дивилися ляльково – ілюзійно - ексцентричне шоу «Сни про Венецію». На сцені актори майстерно керували  ляльками – маріонетками.

А ось і Joy Land, про який всі так мріяли!  Ми дізналися, що це найбільший дитячий розважальний центр у Хмельницькому. Тут можна не лише розважитися, але й гарно відпочити та навіть відсвяткувати день народження. У Joy Land можна знайти розваги на різний вік і смак: більше,  ніж 45 ігрових автоматів, дзеркальний лабіринт, батутна зона, 7 D кінотеатр, машинки. Кожен мав можливість обрати те, що йому до вподоби. В проміжку між розвагами ми смакували смачну піцу. Казковою була розважальна програма, яку нам підготували аніматори центру. Організатори добре подбали, щоб безпека дітей відповідала справжньому  європейському рівню, тому батьки можуть не хвилюватися з цього приводу.

Всім нам було неймовірно цікаво і весело в цей день. Це найдивовижніша екскурсія з усіх, які ми відвідали.

 

Класовод 4 – В класу Оліх Ріта Григорівна

та учениця 4 - В класу Примасюк Каміла