Віншуємо вас цим Новим роком

Автор: nvk3.

( 18 Голоси(ів) ) 

Як тільки настає грудень, так повсюдно готуються до новорічних свят. Вони асоціюються у людей з виконанням бажань, здійсненням найзаповітніших мрій, чудесами, пухнастим снігом і яскравими блискучими ялинками та подарунками.З нетерпінням шкільна малеча, старшокласники  Волочиського НВК та й дорослі очікували наближення  новорічних та Різдвяних свят.

За доброю традицією, яка склалась  у навчально – виховному комплексі,  у цей час  учасники хору «Барвограй» та творчі учні комплексу готуються до віншувань. Головна мета такого дійства – подякувати спонсорам за співпрацю у старому році, привітати працівників різних установ та організацій, побажати гараздів  та успіху у Новому році, подарувати  добро та любов людям напередодні свят, гарний настрій та  позитивні емоції.

 

 Цьогорічна вітальна програма, яку підготувала керівник хору Кушнір Оксана Іванівна зі своїми вихованцями,  була по – особливому дивовижною, щемливою, не залишила байдужим жодного глядача - дорослого  чи малого.  Різні емоції охоплювали людей: радість, усмішки, сльози, щира вдячність.

 Віншувальники подарували  оте справжнє очікуване диво через коляду та щедрівку, сучасну українську пісню, спільний хоровод, ніжні та дзвінкі дівочі голосочки та впевнені  хлопчачі вітання.

 Та що казати. Ви маєте змогу  переглянути зйомку дійства  за посиланням , а  в актовій залі 10 січня - можливість побачити все на власні очі….

 

 Віншуєм вам нині усі добрі люди.

Нехай поміч Божа завжди з вами буде.

Хай кожної днини, кожної години

Бог благословить, біда хай загине!

Будьте здорові разом з діточками.

Нехай смутку й горя не буде між вами,

Нехай добре родить жито і пшениця,

Усякеє збіжжя, усяка пашниця.

Хай пісня не згине у рідному краю,

Калина хай квітне в зеленому гаю.

Хай ріднеє слово серця зігріває,

А наша Вкраїна нехай процвітає.

Христос ся рождає!

 

Заступник директора Маньковська О.В.