Військово-патріотичні змагання одинадцятикласників

Автор: nvk3.

( 12 Голоси(ів) ) 

За доброю традицією кожного року одинадцяті класи нашого закладу беруть участь  у військово-патріотичних змаганнях. І цей рік не став винятком.  У п'ятницю, 2 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України у спортивному залі «Дружба» відбулися змагання.

 Підтримували випускників їхні батьки, друзі та рідні, а також працівники закладу та гості свята. На святі були присутні учасники АТО, наші випускники - Довгань Василь, Гуляк Роман, Старинський Руслан,  батьки наших учнів -Мельник Андрій, Гуменюк Олександр та Голова Спілки учасників АТО Волочиського району Чиж С.С.. Солісти хору «Барвограй» піснями підбадьорювали учасників і гостей заходу.

Спочатку пролунав Гімн України у виконанні Синицького Олега та Гоція Антона. Учні 10-А класу Романов В., Кушнір А. та Кулик П. винесли Державний прапор України. Коли командир відділення Лозовецький Юрій учень 11-А класу віддав рапорт Пастуху В.В., змагання почалися. Члени журі не менше хвилювались за учнів, адже вони повинні були визначити переможця, а це було зробити не так вже й просто, тому що всі класи були варті перемоги. Вправність учасників змагань оцінювало журі у складі: підполковник Романов В.А., майор Когут О.А.,  вчителі комплексу: Ткачук С.В., Буток О.І., Кушнір О.І., Сірська А.І., Дрозд І.В., Буров М.М., Бойчук О.І., Слободянюк А.В., Пастух В.В., Лінник О.М., Марценюк І.М. та лікар Бойчук Т.М.

 Було багато різних конкурсів.  Наприклад, класи по черзі виконували стройову пісню, рухались стройовим кроком, перетягували канати, закидали у кільце м`ячі, хлопці підносили гирю, підтягались, дівчата качали прес , накладали пов`язку пораненому. Військово-патріотична вікторина полягала в тому, по два учасники від кожного класу повинні були дати відповіді на запитання, які стосувались військової справи й історії України.

Художні номери 11-тикласників  нікого не залишили байдужими. Кожен клас представи художні композиції, які складалися з читання вірша, виконання пісні та танцю. Виступи усі дивились на одному диханні, було неможливо відірвати очей. В багатьох гостей свята на очах були сльози радості за цих випускників і сльози відчаю й печалі за ту ситуацію, яка зараз відбувається на сході нашої країни. Своїми художніми номерами учні дали зрозуміти всім, що вони є справжніми патріотами, справжніми людьми, які незважаючи ні на що будуть йти до кінця, будуть боротися за свою сім`ю і свою Батьківщину. Також кожен клас намалював свою стінгазету, яка була також оцінена шановними членами журі. Батьки милувалися своїми  дітьми. Багато хто з них навіть не здогадувався, що його син чи дочка вміють співати чи танцювати.

 Після закінчення кожного конкурсу журі оголошували бали, які отримала кожна із команд і відповідно місця по кількості балів. Це означає, що по закінченню всіх конкурсів команди випускників мали по певній кількості 1-х, 2-х та 3-х місць. Тож, після закінчення всіх конкурсів результати кожного класу віддали лічильній комісії, аби члени комісії порахували і визначили кінцевий результат змагань. Результати свята віддали члену журі підполковнику Романову В.А., аби він оголосив результати військово-патріотичних змагань.

 Отже, результати такі:   1 місце 11-А (17балів)

                                              2 місце  11-Б (21 бал)

                                              3 місце 11-В (23 бали)

 Всі 11-тикласники були гідні перемоги. І зовсім не важливо хто став переможцем, а хто переможеним, адже всі є сильними, цілеспрямованими, вольовими, добрими і по-справжньому щирими. Кожен клас показав себе тільки з кращої сторони, ми побачили, які наші випускники є насправді. Всі були гідними суперниками один одному.

 Я вітаю 11-А з перемогою! І всім бажаю завжди йти до кінця, і ніколи не зупинятись на досягнутому.

Юний журналіст Волох Анастасія