Шкільне життя нашого 7-Б

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Поїздка у Львів  

Шкільне життя учнів 7-Б класу надзвичайно різноманітне й цікаве.

Нещодавно ми їздили на екскурсію у мальовниче старовинне місто Львів. Ця поїздка була дуже цікавою і веселою. При в’їзді у місто нас привітно зустріли два золотих леви. А Шевченківський гай – теплим осіннім дощем. Але екскурсія все одно була  захоплюючою.    

Далі ми прогулювалися старим Львовом, роздивляючись його архітектурні пам’ятки. Потім зайшли до шоколадної майстерні, де  поласували  смачним гарячим шоколадом з горішками. Відвідали майстерню, де нам продемонстрували майстер-клас з виготовлення смачної карамелі. Найуважніші учні дали відповіді на поставлені питання й отримали невеличкі подаруночки. Це було справді дуже цікаво! Після цього ми відвідали майстерню, де  придбали гарні пряники ручної роботи. Також  зайшли до копальні кави, де спустилися у справжню шахту та дізналися історію  «видобування» кави.

 Усі зголодніли і пішли у McDonald’s. По дорозі додому обмінювалися враженнями від побаченого за день.

                                                                  Андрієвська А., Господенко Н.

                                Прагнемо перемог

У  навчально – виховному комплексі – час олімпіад, конкурсів з різних предметів. Наш клас також взяв участь у них. Адже багато  хто з учнів 7-Б класу захотів перевірити рівень своїх знань серед учнів 7-их класів закладу. Бойко Ілля посів перші місця на олімпіадах з фізики та хімії. А деяким учням  нашого класу не вистачило кількох балів до першого місця.  Устіян Максим  посів друге місце з математики і хімії, Андрієвська Анна -  з української мови та літератури і фізики. Бойко Ілля, на жаль, не посів призового місця на районній олімпіаді з фізики, але  з хімії – почесне перше місце! Ми всі вітаємо Іллю, бажаємо і надалі успіхів й удачі.

Звичайно, хотілось би більше перемог. Надіємось, що у нас все попереду!                                                      

                                                                                      Андрієвська Анна

                            Турнір з міні- футболу

    До турніру з міні-футболу хлопці та дівчата нашого класу старанно готувалися. Вболівальники також малювали плакати, придумували девіз.

    Команду хлопців 7-Б класу представляли такі учні: Безух Влад, Грех Роман, Горбатюк Владислав, Франков Володимир. У деяких іграх робили заміну, і на поле виходили Устіян Максим, Шимков Микола, Лисий Влад, Трачківський Максим. Деякі ігри вигравали, деякі програвали, була і нічия. Всі старалися, але, на жаль, не зайняли призового місця.

   А ось команда дівчат, яку представляли Надеіна  Даша, Андрієвська Анна, Янік Юля, Шаль Іванка, Зелінська Віка, Яцентюк Діана, Цимбал Віка, посіла почесне третє місце. А Надеіна Даша – найкращий гравець у цьому турнірі.

   Вітаємо вас, дівчатка!

                                                                   Устіян Максим