Літній оздоровчий мовний табір «Ромашка»

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Керуючись законами України «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про дитяче харчування», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», Положенням про дошкільний навчальний заклад», Інструкцією з безпеки діяльності працівників дошкільного закладу під час навчально-виховного процесу, Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та з метою забезпечення належного функціонування дошкільних навчальних закладів в літній період 2016 року, якісного літнього відпочинку та ефективного оздоровлення дітей в умовах ДНЗ, створення умов для їх повноцінного фізичного і психічного розвитку в нашому НВК почав працювати літній табір «Ромашка». Начальником табору стала Партута Г.М.,  старшою вожатою Лінник О.М.

 Цього року табір нашої школи мовний, тому що президент України оголосив  2016 рік роком англійської мови та  закликав всіх українців вдосконалювати свої знання. Табір працював  з 30 травня по 17 червня. Протягом першого тижня роботи було створено  15 загонів,  з якими працювали класоводи. Один із загонів- це дошкільнятка, наші майбутні першокласники (25 чол). Для дітей    проводились навчальні екскурсії, під час  яких бажаючі відвідали ВМЗ, музей під відкритим небом (ДЗОТ), Центральну районну бібліотеку, визначні місця міста Волочиська. Учні  четвертих класів побували на  фабриці “Рошен”, 3 класу - на  фабриці “Оболонь”, де виготовляють улюблений напій «ЖИВЧИК»,  2-і  клас відвідали місто Рівне музей Лесі Українки.

Діти мали можливість вдосконалювали знання англійської мови та набувати нові у спілкуванні з волонтерами. До роботи табору долучились вчителі англійської мови Сірська О.І. та Поляк О.С.

Робота у таборі  проводилась за чітко визначеним режимом  дня, а саме: гімнастика, ранкова лінійка, на якій  вручались Грамоти переможцям попереднього дня, прогулянки та рухливі ігри, виховні заходи, обід, заняття за інтересами, у малечі сон, прогулянки,
спостереження за природою, ігри, перегляд мультфільмів, підвечірок, підготовка до конкурсів та змагань. З кожним загоном працював волонтер та вчитель.

За ініціативи нашого випускника Петра Петровича Лабазюка, Генерального директора фірми “Vitagro”, була  організована екскурсія по об’єктах компанії, з метою ознайомлення дітей із веденням сучасного сільського господарства. Діти мали змогу побачити як закладаються сади, як використовується сучасна господарська техніка і тваринницьку ферму.

Програма табору була цікава та різноманітна.  Діти з радістю відвідували табір. Але 17 червня зміну у пришкільному таборі було закрито-і усі відправилися на літній відпочинок.

УРА! КАНІКУЛИ!

 

Юний журналіст Мельник Яніна