ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 9 КЛАСІВ

Автор: nvk3.

( 12 Голоси(ів) ) 

У середу, 8 червня,  відбувся урочистий вечір, присвячений випускникам 9-х класів. Вони пройшли нелегку дорогу і дочекались цього дня. Позаду був навчальний рік, ДПА. Більшість з них продовжать навчання в 10 класі, а деякі вже покинуть  рідні стіни школи.

На 17:00 учні почали сходитися до школи, радісні, веселі, вони фотографувалися, обмінювалися компліментами. Розпочалося свято - і ведучі, Іщак Ігор та Сінькова Марія, запросили випускників на свято.

Їх було не впізнати, урочисті, гарні, відчувши себе дорослими вони заходили на шкільний майданчик: 9-А з класним керівником Дороганчук Оксаною Миколаївною, 9-Б – з Логіновим Олександром Григоровичем, 9-В - з Левчук Вікторією Аркадіївною. Прозвучав Гімн України у виконанні Гоція Антона, а далі хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять воїна АТО, випускника Волочиського НВК, Климчука Сергія,  та  діти поклали квіти до пам’ятної таблички.  Свято розпочалося з вітального слова директора Ревуцького В.В. Потім заступник директора Ткачук І.В. зачитала наказ по школі «Про випуск учнів 9-х класів і вручення їм свідоцтв про закінчення навчально-виховного комплексу в складі школи 1-го ступеня та гімназії». Діти отримували свої перші документи про освіту, їх вітали перша вчителька Глущак Світлана Василівна, матір учня 9-Б класу Атаманчук Тетяна Федорівна, класний керівник Левчук Вікторія Аркадіївна.  Прозвучали пісні «Шкільний світ» у виконанні учнів 2-х класів Дьоміної Софії, Олійник Софії, Вержбицької Анастасії. Пісню «Батьки мої» виконали Ліхван Оксана, Охман Анна, Щегельська Дар’я, Дзьоник Ірина, Ярмощук Діана. Пісню про своїх улюблених класних керівників «Класний керівник» виконували Марченко Катерина, Борко Валентина, Бобик Назар, Безух Андрій.  Вокально-хореографічну композицію «Каштановий вальс» виконали Умрихін Катерина та Кілівник Юліанна, Тернавська Тетяна, Кушнір Андрій, Кулик Павло, Побережна Ірина.

Зі словами подяки до своїх вчителів звернулися Сидорчук Богдана, Бович Діана, Регула Максим, Лукащук Валентин, Тирчик Валентина, Глінська Аліна, Яковлева Влада, Альохіна Анастасія, Бобик Назар, Ніцевич Анастасія. І випускники полинули до вчителів: подарувати  їм квіти, свою шану та любов.

 Отже, учні отримали з рук директора свої перші свідоцтва. Найстаранніші та найсумлінніші гордо понесли Свідоцтва особливого зразка за відмінні успіхи у навчанні.   Потім святковою ходою під звуки духового оркестру учні разом із батьками та вчителями пішли покладати квіти до Меморіалу Слави. Очолювали колону Побережна Ірина та Кушнір Андрій, які несли святкову корзину.  А ввечері усі  дев’ятикласники разом з вчителями та батьками помандрували в незабутню подорож Карпатами.
 Щасти вам!!!

Юний журналіст Волох Анастасія