Волонтери у таборі «Ромашка»

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Кожному відомо,що Україна географічно є частинкою Європи. На політичному рівні вже вирішуються питання,щоб наша держава і жила за європейськими законами і традиціями. Однією з мов міжнародної співпраці та спілкування є англійська. Не кожен з нас готовий сьогодні спілкуватися нею вільно. Тому керівництво країни оголосило 2016 рік роком англійської мови, запланувавши заходи для створення умов вивчення цієї іноземної мови кожним з нас.

 Наш заклад подарував учням початкових класів дивовижну можливість протягом трьох тижнів червня співпрацювати з волонтерами 7-8 класів та вчителями кафедри іноземних мов у пришкільному мовному таборі “Ромашка”. За затвердженням планом  роботи табору учні 1-4 класів щодня 3 години спілкуються англійською, беруть участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, які допомагають дітям закріпити свої знання  та завдяки життєвим і навчальним ситуаціям подолати мовний бар’єр.

Я та інші  волонтери:Биць Валерій, Слобода Ілля, Струк Тарас, Ткач Аліна, Кобельник Анастасія, Кушнірчук Ірина, Федоркова Катерина, Горбатюк Катерина, Дрозд Анна, Михайлова Дарія, Петерчук Мар’яна -дуже полюбили цю нову для нас роботу.Такий вид навчальної практики з англійської мови є  цікавим, пізнавальним та неординарним. Він вимагає від нас відповідальності, організованості, дисциплінованості та креативності. Ми разом з вихователями загонів табору доносимо завдання різноманітних видів та складності до учнів, скеровуємо їхню роботу по підготовці до конкурсів, допомагаємо учням вирішувати проблеми та ділимося своїми знаннями з англійської про культуру, історію, традиції народу, мову якого вивчаємо вже з першого класу (6-7 років). Ми дуже подружилися зі своїми вихованцями, вони заряджають нас своєю енергетикою, а ми даруємо їм часточку свого душевного тепла.

Ця співпраця допомогла нам об’єднатися навколо однієї мети: стати успішними людьми, які роблять все для здійснення своїх планів. Попереду ще кілька відповідальних днів, і ми з нетерпінням чекаємо на нові перемоги. Адже кожна з них вселяє нам надію і впевненість у близькому європейському майбутньому.

Юний журналіст Сірський Святослав