Незабутня подорож рідним краєм

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

У нашому класі вже стало гарною традицією після закінчення навчального року подорожувати всім класом  та дізнаватися про щось нове і цікаве. Отож, успішно закінчивши навчання (13 учнів з 30 нагороджено Похвальним листом), 3 червня ми вирушили в мандрівку за маршрутом с. Соломна - м. Красилів – с. Самчики.

Першою зупинкою нашої екскурсійної поїздки було село Соломна, де ми побачили сучасну техніку, на якій робітники саджають, обробляють і збирають урожай. Ми детальніше дізнались про різноманітні машини – помічники людей.

 

Потім було місто Красилів. Ми відвідали завод «Оболонь», де живе улюблений напій багатьох дітей - «Живчик». Під час екскурсії ми крок за кроком ознайомилися з шляхом, який проходить напій, перед тим , як потрапляє до магазину. А ще учні і батьки 3-В класу стали свідками народження нової мінеральної води «Кремінка». Пізнавальна екскурсія на завод закінчилася смачним обідом і дегустацією фірмового квасу. На прощання всі: і дорослі, і діти отримали подарунки – напій «Живчик».

 

Завдяки гарній погоді ми змогли насолодитись приємною прогулянкою у мальовничому парку села Самчики. У ньому ростуть 200 порід дерев і кущів, окремі з дерев мають більш ніж двохсотрічний вік. Є й рідкісні дерева, зокрема занесені до Червоної книги України. Нас вразила алея бажань, де ми з надією на швидке здійснення залишили свої найпотаємніші мрії. Дізнались, що палацово-парковий ансамбль «Самчики» — музей-садиба у селі Самчики належить до найкращих пам'яток стилю в країні. Палац є одним з найкраще збережених, що дало змогу облаштувати тут музей-садибу. Виявляється, що у маєтку неодноразово знімались фільми. Зокрема, тут було відзнято багато сцен серіалів «Зачароване кохання»«Вовче сонце».

При в'їзді до маєтку нас  зустрічала скульптура — усміхнений лев. Інша — сумний  лев — проводжала , коли ми покидали садибу.

І завершилась наша подорож у приватному зоопарку, в якому знаходились різні звірі. Особливо нам сподобався ведмідь – велетень Балу, який під наші гучні оплески ходив на задніх лапах. Запам'яталася весела мавпочка, яка спритно випрошувала гостинці, спокійний ослик, який з нами радо фотографувався. Ми вперше побачили сіру лисицю, довголапого страуса та справжнього вовка. А кабанів, кіз, овець, голубів наші діти нагодували на цілий день.

Втомлені, але щасливі, ми поверталися до своїх домівок. І сміливо мріяли, як після закінчення літніх канікул будемо відкривати для себе нові горизонти.

 Класовод  3 – В класу  Оліх Ріта Григорівна