Привітання юних талантів

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

31 травня 2016 року у Хмельницькому відбувся урочистий збір переможців обласного етапу учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016 році. На це велелюдне свято розумних, кмітливих, допитливих дітей завітали заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Валерій Олійник, директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, керівники хмельницьких вишів, учителі. Але головними винуватцями торжества були, звісно, юні подільські обдаровання, котрі досягли вагомих успіхів у навчанні, виявили творчість і креативність у наукових дослідженнях, голосно заявили про себе у різноманітних конкурсних випробуваннях.

 

До складу команди Волочищини входило 7 учнів Волочиського НВК:Сидорчук Богдана, Глінська Аліна, Тернавська Тетяна, Дзьоник Ірина, Марченко Михайло, Цимбал Ірина, Рудка Юлія. Наші девятикласники в цей день вже склали перший іспит з української мови та поїхали до м.Хмельницького.

Молоді, амбітні, талановиті діти цього дня почули на свою адресу чимало теплих слів, їм вручили премії, дипломи, пам’ятні медалі і побажали подальших успіхів у навчанні, виборі життєвого шляху й розбудові рідної України.

Учнівські художні колективи зі сцени обласного муздрамтеатру ім. М. Старицького віншували своїх однолітків бадьорими піснями, запальними танцями, проникливими композиціями.

Юний журналіст Лисюк Антон