Випускний бал одинадцятикласників

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

29 травня відбувся випуск учнів 11-х класів Волочиського навчально-виховного комплексу. Для кожного з випускників - це великий, день,  який символізує початок  дорослого, складного, повного труднощів життя. Для батьків це дуже важлива подія,  тому що дуже важко усвідомити, що їхня дитина вже доросла. Для випускниць - це особлива подія: кожна з них старалась виділитись своєю сукнею,  адже випускний буває лише один раз в житті і він має бути таким,  щоб запам'ятати назавжди. А наші хлопці випускники цього вечора змінились в кращу сторону: навіть самі непосидючі та нетерплячі стали спокійними, врівноваженими та справжніми джентльменами.

 

Отже, о 19.00 святкова колона випускників, вчителів, батьків вирушила зі школи. На чолі йшли Бурова Тетяна та Іванчук Максим, які несли корзину. Пройшовши вулицями міста, продемонструвавши вишукані сукні та костюми, випускники рушили до Будинку культури. Розпочав вечір Ткачук Андрій Олександрович, який запросив батьків внести святковий коровай. Батьки Партута О., Щесняк Л., та Андріїшин Н. внесли коровай та оголосили вечір відкритим. Бурова Тетяна виконала Гімн України. Далі до слова вийшов директор НВК Ревуцький В.В., який пригадав шкільні роки, побажав усього найкращого. Ткачук І.В. зачитала наказ по НВК «Про випуск учнів і вручення їм атестатів». Першими на сцену піднялися Артьомов Дмитро та Панадисєв Артем зі своїми матерями, які пов’язали синам рушник на щастя, на долю. Далі були вручені атестати учням, які за високі досягнення нагороджені Золотими та Срібними медалями: Ткачук Юлія, Рудка Юлія, Сташок Ірина, Цимбал Ірина. Кожен випускник підіймався на сцену з матір’ю чи батьком, які пов’язували   їм рушника. Після вручення атестатів до слова запросили гостей свята Плотнікову А.М., Коваль А.В. Довгоочікуваним був приїзд з США представника Корпусу Миру міс Емілі Ейкерс, яка протягом 2 років навчала наших випускників і пообіцяла, що обов’язково приїде до них на випуск. Вона після тривалої перерви звернулася до дітей українською мовою, що викликало численні оплески.

На сцену вийшли учні початкових класів, щоб нагадати миті дитинства. Веретюк Єва, Верхола Святослав, Щербакова Діана, Сурич Даніїл, Сінькова Оксана, Хомяк Давид повернули увесь зал на багато років назад, коли одинадцятикласники  були маленькими і лише мріяли про доросле життя. Рудик Діана та Барановський Владислав вивели до мікрофона першу вчительку 11-А Ослюк Л.І., а Присяжна Дарія та Франков Владислав свою першу вчительку Партуту Г.М. Після їхніх побажань прозвучало вітання від вихованців молодшої школи Олійник Софії, Дьоміної Софії, Вержбицької Анастасії, які виконали пісню «Шкільний світ».

Класні керівники-це найближчі, найрідніші, ті, першими приходять на допомогу, на захист своїх вихованців. Флорчук Богдан та Рудка Юлія, Солярчук Анастасія та Клімов Ілля, саме вони вийшли від імені усього класу висловити вдячність Мосендз І.В. та Липі Л.Б..

Ярчук Олександра, Жук Тарас, Сташок Ірина, Уторопчук Христина, Винник Ганна, Жук Владислав висловили вдячність усім вчителям- предметникам, які провели шкільні роки зі своїми учнями. Після їхніх слів діти вручили квіти своїм улюбленим вчителям- і перші ряди залу потонули у квітах.

Вокально-хореографічна композиція «Випускний» була виконана Горобчишиною Дарією, Артьомовим Дмитром, Клімовим Іллею, Партутою Анастасією та Струтінською Альоною. Це наші знані танцюристи, які не раз вже показали нам свій талант.

Але усе ж таки не могли діти не звернутися до тих, хто любить їх не за перемоги та талант, а любить їх щирою батьківською любов’ю, любить так, як можуть любити тільки батьки. Зі словами подяки до  батьків звернулася Стрельчук Марія, прозвучала пісня «Любов твоя,мамо» у виконанні Цимбал Ірини та Кускової Наталії. Мама Цимбал Іринки, Оксана Анатоліївна, з напутнім словом звернулася від батьків до випускників. Одним із найприємніших несподіванок цього вечора стала пісня «Дорослий син» у виконанні Клімової Оксани Михайлівни. Не одне батьківське серце защеміло від чуттєвих слів пісні, не одна сльоза покотилася з очей.

На закінчення вечора востаннє класні колективи 11-А та Б класів піднялися на сцену та виконали свої прощальні пісні.

Випускники розійшлися далі по розважальних закладах міста, щоб продовжити святкувати. А вранці усі зійшлися  на міському озері, щоб зустріти свій дорослий світанок.

Юний журналіст Мельник Яніна