Подорожуємо рідними Карпатами

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

На цю поїздку ми з нетерпінням чекали від початку навчального року. І ось цей омріяний день настав. Зручно вмостившись у комфортабельному автобусі, вирушаємо в дорогу. В автобусі лунає сміх, жарти. Кілометри залишаються позаду. На горизонті постають Карпатські гори.

 

Перший день і перша екскурсія – це Манявський монастир, по  території якого ми прогулялись. Далі – Манявський скит, неподалік якого розташоване джерело. Кажуть, що вода там має особливі властивості – молодильні. Перевірили на собі: і, дійсно, відчули себе сильними, спритними, такими, що долають будь-які труднощі. Найцікавіше було попереду. Це Манявський водоспад, до якого нас везли великою військовою машиною. Стільки адреналіну, що, напевно, гори рухалися.

А на другий день ми взялися підкорювати гору Хом’як. Довгих десять кілометрів серпантином все вгору та вгору. Було важко, втомилися, було бажання повернути назад. Але все-таки ми змогли підкорити гору, яка розташована на 1546 км над рівнем моря. Піднявшись на вершину, зрозуміли, що ради такої неймовірної краси варто було долати труднощі. А ще відчули плече однокласника і зрозуміли, що таке взаємодопомога.  І перевіряється вона саме в таких умовах. Була полонина і карпатська  смачна бринза. Втомлені, але щасливі повертались назад. І кожен, напевно, для себе зрозумів, як важко даються вершини, скільки потрібно докласти зусиль, аби отримати перемогу.

Останній день ми провели у Яремче, гуляючи по сувенірному ринку та купуючи сувеніри рідним та друзям.

Гарні враження, позитивні емоції та фотографії на тлі Карпатських гір  ми повезли додому. Знаємо, що через рік знову поїздка у Капати, бо маємо намір підкорити Говерлу.

   

                                                  Учні 6-А класу Лозовецький А. та Стаднік А.