Наше новорічне свято

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Ні для кого не дивина, що новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей. Адже ми віримо - у ці дні збуваються мрії. Учні завжди з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво.

3 грудня новорічне свято завітало до нас, учнів 7-Г класу. Для учнів 7-8 класів була проведена ігрова новорічна програма з різноманітними конкурсами. Ми із задоволенням брали участь у цьому дійстві, а Святий Миколай, ведуча та їх помічники вручали всім учасникам призи та новорічні подарунки.

 

Наш клас разом із класним керівником Інною Григорівною підготували танець веселих джмеликів і повернули всіх присутніх у тепле літечко. Цей номер ми готували з величезним бажанням, тому що він нам дуже подобався. Учасниками танцю були усі наші хлопчики, а допомагали, звичайно, дівчатка. Велику подяку хочемо висловити нашим батькам за пошиття та придбання костюмів, вони були просто чудові. Під час виконання нашого танцю, зал наповнився гучними оваціями.

Весела дискотека ще більше підняла настрій усім присутнім. Під сучасну музику бажаючі могли насолодитися атмосферою танцю. А найприємнішим було те, що наш клас отримав солодкий приз від директора та похід у розважальний центр « Let's Play».

З драйвовим настроєм та приємними емоціями завершилося це довгоочікуване новорічне свято.

Хочемо усіх привітати із прийдешніми новорічними та різдвяними святами та побажати веселих зимових канікул!

 

Учениця 7-Г класу, Губай Дарія