Новорічний вечір для 5-6 класів

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

20 грудня 2019 рокуo 17.00 у нашому Волочиському НВК відбувся Новорічний вечір 2020 для учнів 5-6 класів. Щур вважається першою твариною у списку східних знаків. Відповідно рік Щура відкриває 12-річний місячний цикл китайського календаря.

 

 Сценарій свята готували класні керівники  Альохіна А.К. і Бажанова Т.М. Цікаво було організовано дійство і вміло підібрано музичні треки і костюми героїв. Конкурси були різного характеру. У залі вирувала казкова феєрія. Чарівні візерунки оздоблювали стіни спортивної кімнати. Блискітки виблискували різноманітними кольорами. На стінах розмальовані мультяшні герої з різних казок. Лунала приємна  музика.

 Свято було відкрито піснею «Зима» у виконанні Анастасії Луки, учениці 5-А класу. Ведуча Сілкіна Ірина , учениця 9-В класу розповіла про історію виникнення свята Святого Миколая, вихором закружляли зірочки, дівчатка ніжно і плавно то сходились, то розходились немов спускались з неба учениці 5-А класу.

Всім залом було закликано Святого Миколая. Але не обходиться і без шкідників, які прекрасно зіграли чортиків, це хлопці з 5-Б класу. Вони так вицвігували прутиками, що у всіх дребежали ноги від страху. Здавалося, що святу прийшов кінець. Але біла сила перемогла- і з’явилися прекрасні ангели. Учні 6-А класу, ніжно, граційно виконували під музику вальсу Моцарту легкий і трепетний танець.

Мені найбільше запам’яталися слова : «Моліться, діти, не сваріться! Не все в житті легко дається. Дороги хресні зуміє той пройти, хто серцем до Бога прихильним буде, до добра святого. Лише ті діти зможуть бути прикладом, хто щоденно святі  заповіти Божі виконує. Не забувайте Божої науки»

 Лунала приємна композиція  «Ой хто, хто Миколая любить».

І ось він, чарівник всього дійства. Великий,могутній з довгою білою бородою, у червоному вбранні, ніби з обкладинки журналу. Цікавий діалог вів Святий Миколай з дітьми, і діти погодились показати йому, які вони чемні були протягом року.

-Наші діти пісні і танці тобі приготували!

-Хто готовий, хто артист, покажіть Миколаю свій хист.

Першими були з художнім номером учні 5-А класу із своїм таночком « Likee-маус». Танець був присвячений білому металевому Щуру. У танці королем був Рачок Ілля з короною на голові, з довгою, виблискуючою палантиною, з сірим м’яким шарфом на шиї і з жезлом щура у руці. Біля нього зібралось 12 мишок, які звітували йому про все, що діється навколо. Діти жваво слухали накази Щура і, прислужуючи йому, виконували його доручення.

У першому конкурсі  «Хто прудкіший? » переможцями виявилися учні 5-А класу,які з лижними палками і з мітлами летіли в зворотньому напрямку.

Художній номер учнів 5-Б класу у супроводі   перекладача був як у зірок із Голівуду з червоною доріжкою і  різними мультяшними героями від Панди Кун-фу до грецької  богині краси Афродіти. Нарізка різноманітних треків і різнопланові казкові герої були родзинкою свята.

У  конкурсі « Новорічний хоровод» переможцем стали учні 6-Б класу які вправно витанцьовували і вміло сідали на стілець.

Художній номер 5-В класу пройшов як стрічка із кінофільму «Танцюють всі»: ляльковод оживляв ляльок по черзі – в кінці новорічний феєрверк з хлопавок.

У  конкурсі « Малювання» найзрозуміліше нперемогли  учні 5-А ялинку.

Художній номер учнів 5-Г класу відзначався  вокальною майстерністю.

У конкурсі « Рукавична відгадайка»  перемогла дружба.

Художній номер 6-Б класу був під музику різних стилів. Драйвові треки не міг пройти повз учасників. Танцювали усі.

У  наступному конкурсі «А ля баба-яга» реквізитами були відро і швабра.  Учні інсценізували музику, яка звучала і важко було вибрати переможця. Переможцем виявився учень  6-В класу Мороз Олександр,  він отримав солодкий подарунок від закладу.

Художній номер учнів 6-В класу це  пісня від  Юлі Поцулко «З Новим роком,  Україно» був пройнятий душевно і тепло.

У  конкурсі «Маскарад» переміг учень 6-Б класу.

Вокальна група «Перлинки», до складу якої входять учениці 6-А класу,  виконали   пісню «Новий рік». Після цієї пісні у кожного в голові промайнули цікаві моменти -і ми зрозуміли, що подорослішали на рік.
Останнім конкурсом був танцювальний флешмоб: кожен учасник показував, як потрібно рухатись, а учні класу повторювали за ним. Конкурс був найскладнішим- і обрати кращого було важко.

Приз директора отримали учні 5- В класу за найкращий художній номер.

Ось, що можна було почути після завершення свята. 

Любар Христина: «Мені найбільше сподобалась Новорічна дискотека»

Бодрова Софія : « Мені сподобались різноманітні конкурси»

Барвінська Дарина: «Мені сподобались костюми новорічні»

Рачок Ілля : « Мені сподобалась Кулікова Маргарита: вона була найгарніша бабка Йожка»

Демчук Микола: «А я хотів, щоб більше конкурсів було,щоб усі діти були задіяні в них»

Матянін Олександр : «А я хотів, щоб свято не закінчувалось, і так весело щоб було завжди»

Дякуємо організаторам і спонсорам, які були причетні до новорічного вечора,а також народному депутату Сергію Лабазюку за новорічні подарунки. Дякуємо батькам  за  придбання карнавальних костюмів,  класним керівникам  за підготовлені художні номери. І добре, що у нашій школі всі діти дружньо готуються до таких заходів, бо в результаті швидко збігає час як одна мить. І свято буде продовжуватись у кожного вдома. Тому Веселих ВАМ Новорічних свят!

Учениця 5-А класу Любар Христина