Подорож учнів 3-А класу в Карпати до Святого Миколая

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Нас можна назвати мандрівниками, адже за ці три роки,  які  навчаємось у Волочиському  НВК,  ми відвідали багато історичних місць та пам’яток. І знову, за ініціативи нашого класного керівника Оліх Ріти Григорівни, наш клас, тепер уже 3-А, здійснив подорож по мальовничих куточках України. Ох і весело нам було!

 

А розпочалась наша подорож з музею музичних інструментів «Камертон».  Таке рідко побачиш у сільській глибинці, але це місце точно варте того, щоб заради нього звернути з  траси. Там, в унікальному приватному музеї, що у селі Ішків, місцевий житель зібрав близько двохсот найрізноманітніших інструментів iз понад 80 країн світу. Для нас звучали баяни й гітари, бандури і скрипки, барабани і цимбали, арабська лютня, італійська мандоліна, єгипетська арфа і навіть тібетські співаючі чаші. Мало того, що він їх зібрав, він ще й виграє на них українські мотиви, під які наші діти та й батьки підспівували та пританцьовували під час екскурсії. А яке було захоплення в дітей, коли вони спробували заграти на терменвоксі — одному із перших електричних музичних інструментів у світі, на якому грають, навіть не торкаючись його.

Далі дорога нас вела до єдиного у світі музею Писанки, що у Коломиї. Незабутні враження залишились не лише від оригінальної архітектурної споруди, що виконана у вигляді великої писанки, а й від колекції, яка нараховує понад 10 тисяч творів.

Але ж наша мета була відвідати місце, де живуть дитячі мрії та сподівання, і ми вирушили далі, у справжнісінький «Маєток Святого Миколая».

У будинку ми відвідали відділення пошти, куди надходять листи  до Чудотворця  з усіх куточків України. Тут він відповідає на листи та виконує дитячі  прохання. На другому поверсі ми побували в кімнаті новорічно-різдвяної іграшки та кімнаті природи.  Далі спальня Святого Миколая, де малята доторкнулися до подушок та загадали бажання.  І от перед нами сам Святий Миколай, але наші дітки не розгубилися, заспівали йому гарну пісеньку, за що і отримали солодкі подарунки. Набравшись вражень, впевнені у тому, що наші бажання обов’язково збудуться, ми вирушили на водопад у селі Шешори на Прикарпатті. Вода тут справді має приємний синій відтінок, а водоспади, хоча і невеликі, проте  надзвичайно гучні.

Трохи стомлені, але з великим багажем вражень та пам’ятних фото, ми поверталися додому. Це була чудова поїздка! Діти в захваті, батьки переповнені емоціями, усі з нетерпінням хотіли поділитись цим з рідними, які чекали нас вдома.

Учень 3-А класу Нагодзина Ілля та його мама

Нагодзина Олександра Володимирівна