Незабутній відпочинок 3 – В класу у «Дитячій планеті»

Автор: nvk3.

( 10 Голоси(ів) ) 

 Ледве дочекавшись вихідного дня суботи ми з учнями 3 – В класу вирушили у захопливу подорож до міста Хмельницького. З нетерпінням чекали діти цю поїздку, адже дуже хотіли потрапити у захоплюючий ігровий світ «Дитячої планети». Вже стало доброю традицією для нашої шкільної родини відвідувати такі дитячі ігрові заклади, у яких малеча має змогу повеселитися так, як бажає їхня душа.

 

 Помилувавшись красою місцевої ялинки, яка навіяла на нас святковий передноворічний настрій, ми потрапили у фантастичний світ казки – «Дитячу планету». У розважальному центрі кожна дитина знайшла для себе різноманітні розваги: настільний хокей та футбол, батутну арену, тарзанки, катання на роликах та дитячих скутерах, ігрові автомати, створення фантастичних картин із кінетичного піску. Усім діткам було затишно і весело. Доказом цього були радісні вигуки та щирі посмішки задоволення під час їх рухливого відпочинку. Після розваг дітки пригощалися стравами, які запропонував нам заклад.

 На диво швидко промайнув час та надійшла пора повертатися додому у рідне містечко. З сумом на очах учні залишали казкову планету дитячих ігор та розваг. Дорогою додому діти ділилися приємними враженнями від пережитих емоцій, із захопленням повідомляли, що неодмінно хочуть побувати знову. Обіцяли, що з великим нетерпінням будуть чекати наступного разу. Такі відпочинки залишаться назавжди у дитячих сердечках, а ще вони дуже згуртовують учнівський колектив, дають змогу дітям більше пізнати один одного, розвивають товариськість.

 

                                               Класовод 3 – В класу Нещадін Інна Миколаївна.