Довгоочікуваний День класу

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

7 грудня ми відзначали День народження нашого 7-Г класу. Святкували  його разом із нашим класним керівником Інною Григорівною. Як завжди туристична фірма « Евріка» допомогла здійснити наші плани. Ми вирушили до м. Хмельницького, у якому відвідали музей сучасної науки «Евріка», дитячий розважальний центр « Дитяча планета» та новорічну ялинку міста.

 

У музеї сучасної науки для нас  відкрилося багато нового та цікавого.. Ми із захопленням роздивлялися кожен предмет, хотілося всі наукові засоби спробувати. Особливо нам сподобалася дзеркальна кімната, опинившись в якій відчуваєш себе у мегаполісі.

У дитячому розважальному центрі « Дитяча планета» кожен знайшов для себе різні розваги: батутна арена, паролонова яма,  дитячий  скеледром, повітряні пушки, настільний хокей, тарзанки, катання на роликах. Усім було дуже весело. Під час розваг  кожен міг  скуштувати різноманітні страви на свій смак.

А новорічна ялинка просто зачарувала нас своє неймовірною красою. Відразу відчули передноворічний святковий настрій.

Час промайнув дуже швидко. Хотілося, щоб  День класу тривав якнайдовше . Але час повертатися додому.  Їдучи до рідного міста, ми  ділилися своїми враженнями, співали веселі пісні. І вже  з нетерпінням чекаємо наступного Дня класу, адже таке свято єднає нас та залишається у пам’яті надовго.

Учні 7-Г класу Станіславська Анастасія