Олімпійське лелеченя

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

4 грудня 2019 року в нашому НВК відбулися змагання «Олімпійське лелеченя». В них приймали участь учні 5-х та 6-х класів. Перший конкурс – «Представлення команди (назва, емблема, девіз) та танцювально – спортивна презентація» і другий конкурс – «Теоретичний» а третій – «Комбінована естафета». Усі довго готувалися до цих змагань – вигадували емблеми, девізи, тренували поставлені танки, бігали естафети.

На початку всього дійства ведучі привітали присутніх, коротко розповіли про історію виникнення Олімпійських ігор та запросили капітанів до жеребкування.

 

Наш клас розпочинав конкурс «Презентація команди». Ми танцювали спортивний танець у стилі шпигунів. Так як наша команда називалась «Шпигуни». І форма у нас була схожою: білі рубашки, чорні краватки і капелюхи. Всім дуже сподобалось представлення команди, увесь зал аплодував і підтримував.

Потім усі класи по – черзі робили представлення і також отримали масу аплодисментів.

В залі були присутні не тільки учні, але й багато батьків, які були сильною групою підтримки. Така активність усіх учасників свідчить про підтримку здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом та проведення вільного часу з користю.

Далі ведучі оголосили наступний конкурс – «Теоретичний». На листку були надруковані запитання, на які треба було дати вірні відповіді. На виконання цього завдання виділялось 5 хвилин, хто швидше справився, той підходив до судійського столика і здавав відповіді. Цей час промайнув швидко і всі класи успішно справились.

Заключною була «Комбінована естафета». Ось тут вирували найсильніші емоції. 10 учасників від класу по черзі бігли з м’ячами, скакали у мішку, через скакалку, бігли в ластах. І усе це треба було зробити якнайшвидше – на час. Усі учні з батьками підтримували свої команди з усієї сили.

Вкінці класи вишикувались і чекали оголошення результатів. Судді довго сперечались, підраховували бали і на кінець оголосили переможця. На жаль, цього року наш клас не переміг, але усі розуміли, що головне не перемога, а участь. Ми побачили, як активно підтримували нас батьки, як хвилювалася і вболівала наша класний керівник – Анжела Костянтинівна і інші учні класу.

Ми зрозуміли – ми одна велика команда.

Також ми побачили скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб отримати перемогу. У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії. Бажаємо кожному із вас обов’язково її досягти!

 Учениця 5 – А класу Любар Христина