Військово-спортивні змагання «Пам’ятаймо, чиї ми сини»

Автор: nvk3.

( 12 Голоси(ів) ) 

День Збройних Сил України – це свято мужності і героїзму, це свято тих, хто покликаний захищати рідну землю, хто стоїть на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину хлібом, напоїти водою, але захистити сама себе не може. Тому хлопці мають зростати мужніми, сильними, надійними і завжди бути опорою своєї сім’ї та народу.

 

На честь цього свята вже традиційно, щороку, у  спортивному залі «Дружба» ВМЗ АТ «Мотор Січ» проходять військово-спортивні змагання, присвячені вшануванню нелегкого обов’язку солдата ЗСУ. У святковій обстановці, під звучання патріотичних та козацьких пісень вишикувалися учасники змагань – учні 11-А, Б та В класів. Захід розпочався внесенням хлопцями 10-А та 10-Б класів Федорковим К., Безухом В. та Бойком І. Державного Прапора України. Гімн України виконали Миходуй Юлія (9А), Мосьпак Єлизавета (10В), Умрихін Лілія (8Б), а також прозвучав гімн НВК.

Учням Волочиського НВК є на кого рівнятися. Присутні мали змогу переглянути презентацію та вшанувати батьків учнів і випускників нашої школи – учасників АТО. На жаль, не всі повернулися додому, тому захід розпочався хвилиною мовчання. А далі солісти зразкової студії співу «Барвограй» виконали пісню «Не твоя війна». Мало хто знає, що  ж буде з нами завтра, але всі ми віримо і сподіваємося, що нас ніколи не зачепить війна.

Конкурси змагань оцінювало компетентне журі, до  складу якого входили майор районного військового комісаріату Кобельник І.А. та капітан військової частини Стецюк А.О., Пастух В. В. - вчитель предмета «Захист Вітчизни», Скакун Л. Д. – вчитель медико-санітарної підготовки, медсестра комплексу  – Білінська Т. В., вчителі фізичного виховання - Сіньков П. В., Бойчук О. І., Лінник О. М., Чиж С.С., Яцина І.Г. - вчитель української мови і літератури, Кушнір О. І. – вчитель початкових класів, керівник хору «Барвограй», Ковтун Ю. В. - вчитель хореографії., а також лічильна комісія, що складалася з учениць Гуменної Катерини (9В) та Комаринець Софії (10Б), які підсумовували результати змагань.

Далі ведучі оголосили, що впродовж заходу проводитимуть благодійний збір коштів на підтримку воїнів ООС.

Свято розпочали конкурсом стройової пісні. Строге та безкомпромісне журі оцінювало виконання пісні, рух в ногу, дисципліну в строю та зовнішній вигляд. Наступний конкурс – підтягування на перекладині на максимальну кількість разів. Поки хлопці  демонстрували  витривалість, прагнення до перемоги та силу волі, дівчатка від них не відставали – демонстрували свою майстерність в підніманні тулуба в сід протягом однієї  хвилини.

Учні пройшли ряд досить складних випробувань, у яких проявили знання, силу, творчість, спритність і кмітливість. Серед конкурсів були «Поштовх гирі 16 кг на максимальну кількість разів», «Кидок м'яча в корзину», «Перетягування канату», військово-спортивна естафета «Спецназ», яка складалася із шести етапів. Варто відзначити учня 11-А класу Флорчука Костянтина, який показав рекордний результат і підняв гирю 124 рази.

Завжди із великим задоволенням та хвилюванням спостерігаємо за виконанням художніх номерів, підготовлених нашими випускниками. Класні колективи представили художні номери у вокальному, хореографічному, декламаторському жанрах, які вражали сценічною культурою, оригінальністю творчої манери, артистичністю та емоційністю виконання. 

Наша молодь дуже талановита. Яскраві художні композиції, виконанні учасниками змагань, викликали сплески емоцій та захоплень.

Усі поставлені завдання одинадцятикласники виконували завзято, із піднесеним настроєм та бажанням бути попереду свого супротивника.

Кожна перемога будь-якої команди супроводжувалась дружніми оплесками. Підтримували гарний настрій учасникам змагань вболівальники, а їх таки було чимало. Батьки, сестрички та братики, бабусі та дідусі, друзі  не шкодували своїх долонь, раз  у раз роздавалися бурхливі оплески.

Безліч емоцій, спортивного завзяття, особистих досягнень і рекордів було продемонстровано протягом змагань. Кожен намагався продемонструвати свій найкращий результат, бути швидшим, спритнішим, витривалішим, влучним, щоб зробити свій значний внесок до командного результату свого класу. Ми мали нагоду побачити згуртовані колективи, які проявляли  мужні та патріотичні якості, щиро вболівали одні за других.

В результаті напруженої боротьби перше місце посіла команда учнів - 11 - Б класу, за результатами змагань друге місце вибороли учні 11- А класу,  третє місце у 11-В класу.

Сілкіна Ірина виконала пісню «Сизокрилий птах», а Умрихін Лілія подарувала присутнім пісню «Вибір є». До присутніх звернувся  випускник 2013 року – воїн АТО Шевчук Владислав. Представник військкомату Кобельник І.А. підсумував  результати змагань. Одинадцятикласників привітав директор навчального закладу Ревуцький В.В.

Це свято принесло усім позитивні враження та неповторні емоції. Дивлячись на наших випускників, впевнені, що майбутній спокій країни у надійних руках.

 

                                                                               Учениця 10-А класу Скольська Аліна