Екскурсія 3-А класу у пожежно - рятувальну частину

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

16 жовтня 2019 року ми, учні 3-А класу Волочиського НВК та наш класний керівник Оліх Ріта Григорівна, відвідали 9 Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області в місті Волочиськ.

Під час екскурсії ми мали змогу ознайомитися з правилами пожежної  безпеки, отримали уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Найбільше нам запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Там ми побачили багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж і рятування людей. Учні мали можливість приміряти і одягнути на себе костюми та спорядження рятувальників, відчути себе справжніми вогнеборцями.

Рятувальники розповідали нам, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які їм ставили мої однокласники. Пожежники звернули нашу увагу на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли, як правильно діяти у разі пожежі.

Ця екскурсія дала нам можливість краще познайомитися  з професією рятувальника і навчитися безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежно-рятувальної частини за пізнавальну та захоплюючу екскурсію.

 

 Учениця 3-А класу  Костюк Софія