Прийми вітання, рідний НВК!

Автор: nvk3.

( 17 Голоси(ів) ) 

З ювілеєм тебе, рідний НВК! 30 років – це дата, яка наповнена історією та багаторічною наполегливою працею вчителів, учнів і, звичайно, батьків. І сьогодні  всі ювіляри: і  непосидючі й допитливі першокласники, і теперішні талановиті  учні, й випускники, котрі вже залишили стіни рідної школи. Ювіляри - це і ті педагоги, котрі щодня переступають поріг школи, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і  ті, кого вже немає сьогодні, але котрі завжди живуть у пам’яті учнів та колег. Це вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Це технічні працівники, медсестри, інші спеціалісти, щоденний внесок котрих у життєдіяльність закладу такий необхідний і теж почесний! Праця кожного  – це золота сторінка історії закладу!

 

  Мої вітання зі святом  насамперед  колегам-учителям, які люблять свою професію і вважають своїм обов’язком  не лише берегти історію, традиції, а й передавати їх з покоління в покоління! Вітаю  всіх учнів НВК - ерудованих, демократичних -, а особливі вітання  тим, котрих я навчала! Найщиріші вітання моєму 10-Б!!! Бажаю вам не гаяти час, а працювати над втіленням своїх мрій у життя! Вітання випускникам, які понесли у світ зерна любові до рідного закладу і добрими справами прославляють школу й місто на теренах країни й зарубіжжя! Вітаю батьків, тісний зв’язок з якими, щире спілкування давали можливість ефективно вирішувати важливі питання навчання й виховання дітей! Вітання учителям- ветеранам! Це ви розпочинали історію закладу й передавали свій досвід молодим спеціалістам! Найщиріші вітання адміністрації закладу на чолі з директором Ревуцьким В.В.! Саме завдяки вашому мудрому керівництву є чим пишатися: історія Волочиського НВК уквітчана доброю славою та високими досягненнями !!!

  Всьому педагогічному колективу та керівництву бажаю успіхів у подальшій розбудові  навчального закладу, шалених перемог та невгамовної наснаги у щоденній діяльності! Усім вам мирного неба, невпинного руху вперед до РОЗБУДОВИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі!Нехай людська шана буде подякою вам! Хай і надалі у закладі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і вчителі, а на українському небосхилі спалахують юні зірки – випускники Волочиського НВК!

 Я завжди пишалась і пишаюсь тим, що всі ці роки була вчителем Волочиського НВК! Випускницею школи є моя донечка Олена Ткачук, яка є ровесницею закладу, тому дуже розуміє, що 30 років – це період, коли багато чого досягнуто, але й ще багато планів попереду! « Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі і знайомі,- говорить вона. - Але в кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті, від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть у тобі, і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Шановні й дорогі учителі!Від усього серця й душі я вітаю вас зі знаменною датою! Я бажаю вам й надалі реалізовувати всі починання в повному обсязі. Нехай ваш професіоналізм і самовіддана праця  допомагають і надалі молодому поколінню відкривати все нові й нові горизонти! Творчих злетів, невичерпного  джерела енергії й оптимізму, перспективних проектів, щастя, процвітання, бадьорості й сили духу, радості й задоволення від щоденної праці! Нових перемог, великого натхнення та плідної праці! З ювілеєм Вас всіх!»

  Велика шкільна родино! Я дуже хотіла б розділити  з тобою радість свята, бо знаю, що зібрала ти вчителів, випускників усіх поколінь як ознаку Духовності, Соборності і Єдності! Але навіть далеко від тебе я відчуваю гордість за тебе, рідний і дорогий НВК!!!Я вдячна тобі, велика шкільна родино, за роки, що ми були разом!!!З ювілеєм, дорогий моєму серцю Волочиський НВК!!!

                                                                           Ткачук Світлана Василівна