Юристи: шлях до успіху

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

      З нагоди 30 річчя НВК у нашому закладі 20 листопада було проведено цікаву зустріч «Юристи : шлях до успіху». Свято розпочалося із виконання «Гімну юристів» вокальною групою учнів. Ведучі свята - Андрієвська Анна і Устіян Максим зробили екскурс у цю професію. Ми зрозуміли, що професія юриста - це, перш за все, величезний рівень відповідальності. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав. Уявити собі сучасне життя без величезної армії юристів просто неможливо. Саме юристи  допомагаютьнам розібратися в тонкощах правових процедур, захистити свої права та законні інтереси.

 

      Нас вразило і те, що Тамара Павлівна теж мріяла стати юристом. Але ставши вчителем історії і правознавства, вона втілила свою шкільну мрію у своїх учнях. За 30 років педагогічної діяльності вона підготувала багато учнів, які стали професійними юристами. Серед них: Дем'янов Ю. М., Весна Н.О., Чорний Н.Я., Кривак В.В., Павенський Т. В., Шмагай Т.С., Секретар В.В., Волох Н.В., Галка К.К., Мельник О.Ю.  І цей список далеко не повний.

      Ми побачили,  як обравши професію юриста можна  стати успішним. І допомогли  нам у цьому запрошені гості  – випускники НВК: Волох Наталія Володимирівна, Галка Костянтин Костянтинович, Мельник Олександр Юрійович. Вони  довели,  що праця завжди була, є і буде основою життя. І від того, як людина працюватиме, буде залежати її майбутнє і майбутнє усієї держави.

   Не менш цікавим був перегляд відеозвернення випускника НВК 2003 року Кравця Віталія Васильовича, який працює прокурором Антикорупційної прокуратури України. Він розповів про переваги і недоліки професії юриста, дав нам цінні настанови. Недавня випускниця нашого закладу Сидорчук Богдана, яка  твердо і цілеспрямовано іде до своєї мети теж надіслала нам своє відео і розповіла чому вона обрала професію прокурора.

    Свято було цікавим і корисним. Воно дало розуміння того, що професія юриста була, є і залишиться однією з найнеобхідніших у суспільстві.

 

 Учні 10-Б класу - Цимбал Вікторія і Наумова Єлізавета.