День класу у 5-Г

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

24 жовтня 2019 року у рідних стінах нашого НВК в 5- Г класі відбулося цікаве свято «День класу» на тему «Осіння казка».

Насправді цей захід було проведено для того , щоб ми швидше адаптувалися після  молодшої школи, весело провели час разом, згуртували наш клас як колектив та краще познайомились з новим класним керівник.

 

Ведучими на нашому святі були Махніцька Анастасія та Телега Олександр. Також були дуже цікаві конкурси, які ми з класним керівником придумували, враховуючи побажання всіх однокласників. Конкурси такі як: «Командний», «В яблучко», «ТИЦЬ», «Всезнайка», «Прищепка».  Юні таланти нашого класу порадували нас своїми виступами: Гунько Богдан виконав дуже запальну та драйвову пісню про школу, приємно здивувавши нас своїми танцями. Федючок Аня зачарувала нас чудовою грою на скрипці.  Батьки не залишились осторонь свята, а зробили нам невеличкий сюрприз, організувавши солодкий стіл.

Особисто я була дуже задоволена святом та пишаюсь тим, що кожен з нас приклав до цього частинку себе. Сподіваюсь, що такий захід стане нашою доброю традицією, і ми частіше будемо так весело та цікаво проводити час разом.

Учениця 5-Г класу Рябих Анастасія