Правовиховний захід для учнів 1-2 класів

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Кращий спосіб зробити дітей хорошими –

це зробити їх щасливими.

Кожна дитина має на це право.

 

Правова освіта та виховання, профілактика правопорушень серед учнів постійно в центрі уваги педагогічного колективу Волочиського НВК.

З 6 по13 листопада у закладі проходив тиждень правового виховання. Для учнів 1, 2 класів був проведений правовиховний усний журнал  «Правовий букварик». На якому ведучі Рачок Ілля та Лука Анастасія, учні 5-А   класу, познайомили учнів з поняттями: Україна,Конституція, Декларація,Конвенція;    дізналися, які права та обовꞌязки є у дітей.  Учні  2-В класу: Сторожук Владислав, Шевела Дмитро, Гамарнік Анастасія, Козак Олександра  розказали вірш про те, як вони люблять рідну  Україну. Під час  заходу учні переглядали   ілюстрації з казок, а потім з ведучими обговорювали, які права казкових героїв порушено і хто його порушив.  Також після перегляду відеоролика «Жив собі  Їжачок» вчились розв'язувати  проблему,  яка склалася між Їжачком та звірятами, а в реальному житті може трапитись і з ними.

Вивчаючи свої права, діти познайомилися і зі своїми  обов'язками. А під час  гри «Будь уважним», учні закріпили знання про свої обовꞌязки.

     Переглянувши  сторінки усного журналу , учні  зрозуміли , що у кожного  з них є права і вони повинні добре їх знати, а свої  обовꞌязки - виконувати. 

Під час заходу діти були активні і зацікавлені тим, що відбувалося на сцені.

                                               Автори: класовод 1-А класу Глущак С.В.  

                                                             класовод  2-В класу Тимощук Т.В.