Виставка малюнків «Знай та поважай права»

Автор: nvk3.

( 12 Голоси(ів) ) 

Я маю право на життя,

                                                                              Я маю право на свободу,

                                                                              Я маю право на  освіту,

                                                                             А також на щастя для мого народу!

Для того, щоб ми вміли збудувати щасливе майбутнє, ми повинні знати змалечку, що всі народи і всі люди рівні між собою й мають однакові права на нашій Землі.

 

Дитину жодним чином не можна прирівнювати до дорослої людини,  у  тому числі  й  у  правових аспектах. Вона  має  бути  забезпечена  особливими правами,  особливим  захистом,  які  мають  часовий   вимір   і   спеціальне призначення. Дитина, як і кожна людська істота,  від  народження  має  права людини. Але вона повинна мати ще й додаткові, особливі права. Отже,  права    дитини  -   це   певні спеціальні можливості, які необхідні людині віком до 18 років для  існування і досягнення зрілості.

Знаючи свої права з дитинства, людина зможе плідно й  ефективно  брати участь у розбудові правового суспільства нашої держави.

У нашому навчальному закладі традиційно проходив тиждень правовиховання. Учні третіх класів, як повноправні члени шкільної родини НВК мали змогу прийняти у ньому участь. Їм було оголошено про виставку малюнків «Знай та поважай права». Брати участь у виставці мав право кожен бажаючий учень третього класу. Третьокласники із радістю та захопленням свої  знання про права та повагу до них передали на папері з допомогою малюнків. Надзвичайно цікавими, змістовними були роботи учнів,  якими могли помилуватися всі учні нашого закладу.

Переглянувши виставку малюнків ми з впевненістю можемо сказати, що наші учні знають свої права і в майбутньому зможуть розбудовувати наш великий дім, ім’я  якому – Україна.

 

                                                            Класовод 3 – В класу Нещадін І.М.