Турнір з баскетболу пам’яті Верхоли В.С.

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

Вчитель - не просто професія, це місія.

16 жовтня у стіна нашого навчального  закладу, як і щорічно, було проведено турнір   пам’яті вчителя із великої літери Віктора Степановича Верхоли.

Якщо твої плани розраховані на рік –

Сій зерно, якщо на десятиріччя –

Сади дерева, а якщо на ціле життя –

Віддай дітям часточку своєї душі –

Навчай їх.

Такого девізу дотримувався і Віктор Степанович. Він виховав багатьох відомих нам учнів, які саме  16 жовтня привели уже не вперше своїх вихованців до нашого закладу для участі у  турнірі.

 

Участь у змаганнях взяли команди з різних навчальних закладів: Волочиський НВК, ЗОШ №1, ЗОШ №5 та  Полянська ЗОШ. Під час турніру був проводений конкурс вболівальників, у якому взяла участь  команда Волочиського НВК. Гра між командами була дуже насичена та  цікава. Традиційно суддями  змагань  були Оліх Денис Васильович та Гурний Валерій  Романович.

Директор Волочиського НВК Ревуцький В.В. привітав учасників та оголосив результати, вручивши командам подяку Волочиського НВК. Команда ЗОШ №1 посіла 4 місце, Полянська ЗОШ – 3 місце, НВК -2 місце та 1 місце і перехідний кубок отримала ЗОШ №5. Спонсором  турніру був Лабазюк Петро Петрович. ( командам було подаровано по баскетбольному мячу).

Шлапак І.Ю.