Готові до співпраці: спільний проект « Викладання англійської мови» за підтримки Корпусу Миру США в Україні за участю волонтера Ліман Меделін Ноель

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Цьогоріч життя нашого закладу завирувало із ще більшим запалом, адже кожен знає, що знаковою подією є святкування 30- річчя заснування Волочиського навчально-виховного закладу. Тому це час  підбивати підсумки і планувати щось на майбутнє. Творчий і професійний вчительський колектив завжди в пошуках нових підходів і методів навчання. Адміністрація закладу завжди підтримує його запал і креативні починання.

 

   Джерелом нових ідей та інноваційних підходів є методичні посібники, створені різними кафедрами і визнані на обласному рівні, електронні бази навчальних матеріалів , блоги вчителів , які стали лауреатами конкурсу педагогічної майстерності « Вчитель року», зразки робіт учнів , які працюють в МАН і багато іншого, надбаного за цей час.

   Але  відомо, що для вивчення іноземної мови важливо заглибитися в реальний світ іншомовного спілкування , культури , історії та традицій англомовних країн за допомогою новітніх технологій отримання знань. Учні нашого закладу уже мали шанс співпрацювати з волонтером Корпусу Миру США в Україні 10 років тому. Це був результативний період взаємодії і співпраці, який з навчання перетворився в міцну дружбу.

   У жовтні цього року ця історія отримала продовження. Знову ми отримали унікальну можливість спілкуватися і навчатися, проводити виховні заходи, брати участь в цікавих проектах для обміну традиціями і культурою і клубах для вдосконалення навичок володіння англійською мовою з носієм мови   представником Корпусу Миру США в Україні Ліман Меделін Ноель. Молода,  енергійн, сповнена ідей і величезного бажання  співпрацювати з учнями , педагогічними працівниками, батьками та громадою міста дівчина буде працювати в закладі протягом 2 років.  Є багато задумів та планів.         Волонтерка прагне покращити процес освіти і цінує всім своїм серцем цінність людського і професійного розвитку, міжкультурного збагачення і шанобливої співпраці в сьогоднішньому світі повної взаємозалежності. Бажаємо Меделін успіхів у всіх починаннях і радо приймаємо в нашу шкільну родину. Ми зробимо все можливе , щоб життя і праця в Україні була результативною і приємною.  Хай щастить тобі , наша колего і подруго!!!

                                                                                               Вчителі кафедри іноземних мов