Проведення акції художнього флешмобу «Вшануй захисника України»

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Я не знаю твого імені.

Я звертаюсь до тебе, Захиснику України.

Уклін тобі за твій подвиг.

Дякую, що живий.

 

 

Нині маємо нелегкі часи. Наша країна відстоює свою цілісність і незалежність у збройному протистоянні на Сході України. Від нас залежить майбутнє всієї країни і кожного зокрема.

Насиченим видався тиждень у нашому НВК, бо серед заходів, присвячених Дню захисника України, організаторами Шлапак І.Ю. та Андрушковою І.В. для учнів 5-8 класів було організовано та проведено акцію художнього флешмобу «Вшануй захисника України». Проведення цього проекту свідчить, що діти нашої школи, як і всієї України, прагнуть миру та спокою, хочуть жити, вчитися у щасливій країні. Головна мета заходу – формувати почуття поваги та гордості до рідного краю, народу, розвивати моральні якості, а саме: чуйність, гідність, милосердя, взаємодопомогу, співпереживання, розуміти загальнолюдські цінності, виховувати почуття громадянської свідомості, пошану до людей, які стали на оборону своєї землі від ворога.

Такий захід у нашій школі проходив вперше, тож учні середньої ланки взяли у ньому активну участь, бо саме така ідея  їм сподобалась, припала до душі. Досить відповідально діти долучилися до акції, жваво її обговорюючи. Робота над створенням малюнків почалася з сонячного дня і гарного настрою. У вестибюлі старшої школи комплексу розставлено парти, за якими по шість  представників від класу проявляли свій мистецький талант. Діти запаслись ватманами, фарбами, кольоровими та простими олівцями. Декілька годин поспіль юні художники створювали свої дитячі шедеври. З усією відповідальністю, з величезним бажанням та завзяттям школярі взялися до роботи – малювали на патріотичну тематику. Із захопленням малювали квітучу планету, сонце, голубе небо над головою, бо слово «мир» надзвичайно актуальне у сьогоденні. «Нам потрібен мир, за нього борються наші воїни на Сході, і вони переможуть». Саме ці слова символічні під час проведення художнього флешмобу. Здавалося, що учасники ладні малювати все й одразу. У своїх малюнках діти показали мир, дружбу, радість і впевненість у завтрашньому дні. У різний спосіб діти намагалися втілити свої ідеї та фантазії, щоб донести всім, що вони за мир! Усі учасники акції «Вшануй захисника України» отримали багато позитивних емоцій, вражень, задоволення від власної творчості та спілкування з друзями.

Подібні акції сприяють вихованню нового патріотичного покоління українців.

Тож нехай у кожному домі, у кожній родині і у нашій Україні панує мир та злагода, як у дитячих малюнках.

 

 

                                                            Федорков Костянтин, учень 10-А класу