Урочиста лінійка із започаткування традиції підняття Державного Прапора України, Прапора Волочиської ОТГ, Прапора Волочиського НВК з нагоди урочистих заходів

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

25 жовтня у нашому навчальному закладі відбулася урочиста лінійка, яка була присвячена започаткуванню традиції підняття Державного Прапора України, Прапора Волочиської ОТГ, Прапора Волочиського НВК з нагоди урочистих заходів. Ведучими свята були Устіян Максим та Денисенко Яна.

 

У святковому заході участь взяли учні 1-11 класів , вчителі, працівники комплексу. Символіка -це як візитна картка, своєрідний паспорт, що асоціюють  нас  з великою та малою Батьківщиною, альма - матір'ю, визначають і підкреслюють їх особливості,   належність  до  історії, традицій та  є підставою для гордості. У навчальних закладах переважної більшості демократичних країн світу  прищеплюється учням повага до державної символіки  та символів міст, навчальних закладів. Волочиський навчально – виховний комплекс у складі  загальноосвітньої школи 1 ступеня та гімназії не виняток, бо  заклад з багатою історією та  своїми традиціями з вшанування державної символіки, формування шанобливого ставлення до них, почуття поваги, дотримання почестей  та правил поведінки під час урочистих  і офіційних заходів . Ми запроваджуємо  новий  почин - підняття Державного Прапора України, Прапора Волочиської ОТГ, Прапора Волочиського НВК  з нагоди урочистих заходів, присвячених   30- річному ювілею закладу, як вияв шани  та  гордості.

На свято прапори внесли учні 10-11 класів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих на  Сході України. З вітальним словом до усіх звернувся директор комплексу Ревуцький В.В. Коваль Аліна Володимирівна, яка постійно підтримує  ідейно та фінансово наш заклад, теж привітала усіх учасників свята із започаткуванням нової традиції. Цьогоріч   вона зробила подарунок до 30-чного ювілею закладу:люб’язно  надала благодійні кошти, за які було придбано та встановлено флагштоки, на яких у небесній сонячній блакиті майорять прапори.

Ми продовжувачі  нації, маємо  поважати свою державу, берегти і збагачувати культуру свого народу, понад усе цінувати працьовитість, відданість добрій справі, чесність, патріотизм і справедливість та гордо нести звання громадянина України, зберігати , примножувати та звеличувати традиції добрими вчинками, корисними справами, сумлінним навчанням, гідними думками  та гордим серцем. Ми будемо гідними нащадками наших батьків та дідів, і наш прапор майорітиме завжди.

                                                                                                  Юний журналіст Олійник Максим