День класу

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

10 жовтня 2019 р. у нашому 5 – А класі Волочиського НВК відбулося дуже цікаве свято «День класу» за темою: «Дружній колектив. Чи знаю я своїх однокласників».

Ведучою на святі була наш класний керівник Альохіна Анжела Костянтинівна. Спочатку ми вітали літніх іменинників. Діти дарували сувеніри, говорили різні побажання, вкінці гуртом заспівали пісню «Happy birthday to you».

 

Я теж була серед тих іменинників і відчула, як це приємно мати стільки друзів, почути багато щирих побажань і відчути підтримку.

Далі ведуча запросила групу дівчат, і вони виконали пісню Наталії Май «А ми дівчати з України». Їх виконання усім дуже сподобалось, і вони отримали масу оплесків.

Потім почалася серйозна розмова за темою «Що ви порадите людині, яка хоче мати друзів, але не може їх знайти? Що потрібно зробити, щоб вашу друг залишався із вами поряд все життя? Чи хотіли б ви, щоб у вас було сто друзів?» Відповіді звучали різні, кожний давав свою пораду, висловлював свою точку зору, серед них:

- Друг – це той, хто не залишить у біді

- Потрібно допомагати друзям

- Цікавитись їхніми справами

- Цінувати друзів за чесніть, відданість

- Ділитися з друзями останнім шматочком і інше…

Також ми розглядали різні ситуації, які можуть трапитися з однокласниками будь – де. Пропонували різні шляхи вирішення конфліктів, між дітьми. І дійшли до висновку, що добрим словом, дружнім ставленням, розумінням співрозмовника можна вирішити усі негаразди.

Після цього Анастасія Лука заспівала пісню «Веселкова».

Далі ми перейшли до розважальної частини. Грали гру «Ерудит», в якій потрібно було відшукати відповіді до поставлених питань і тим самим заробити собі бали.

Після чого почалися веселі естафети.

Наш клас поділився на дві команди, які змагались між собою. Під час конкурсів учасники використовували різний інвентар: капелюхи, м’ячі, повітряні кульки, тенісні ракетки і м’ячики. Було дуже весело, усі діти були переповнені емоціями і вболівали за свої команди.

Наостанок дівчатка нашого класу підготували цікавий сюрприз. Це був флешмоб «Like». Серед підлітків «Like» користується шаленою популярністю. Це відеоспільнота, через яку можуть спілкуватися люди усього світу. Тут можна побачити найпопулярніші кліпи до найсучасніших пісень, повторити їх, скопіювати, взяти участь в різних челенджах. Ми також підготували Remix найпопулярніших пісень і затанцювали свою композицію. Усім дуже сподобалось, це було щось нове, незвичайне і сучасне.

Стомлені і задоволені ми приступили до чаювання. Батьками та класним керівником був організований смачний солодкий стіл. Усі активно спілкувалися, обговорювали цікаві моменти, сміялися і раділи, що у нас вийшло таке гарне свято.

І тут ді-джей, ввімкнув музику і оголосив: «Дискотека!». Усі з запасом підхопились з місць, і почали танцювати хто як уміє. Хлопчики більше стрибали, дівчатка танцювали більш по – сучасному.

А в кінці всі взялися за руки і вийшло велике коло. Стало зрозуміло, який у нас дружній клас. Ми чудово провели час, усі разом, розважалися, ніхто нікого не ображав, усі посміхалися один одному.

Я вважаю, так повинно бути між справжніми друзями!!!

Ось ще декілька відгуків від однокласників:

 Аня Урбан: «Мені сподобався конкурс «Ерудит», тому що там були цікаві питання і з казок, і з шкільної програми. Я дізналася багато нового і цікавого».

 Ілля Довбуш: «Мені найбільше сподобались веселі естафети! Ми бігали, вболівали. Я дуже старався, щоб перемогла моя команда!».

 Валерія Чеховська: «Мені найбільше сподобався флешмоб! Я дуже люблю слухати сучасну музику. Я готувалася до цього виступу і думаю все вийшло супер!».

 Марія Троцюк: «Солодкий стіл був дуже смачний!».

 Настя Лука: «Усе свято промайнуло ніби за одну хвилину. Ми дуже б хотіли, щоб воно ще продовжувалось! Будемо чекати наступного з нетерпінням!!!»

                                                                                                  Учениця 5-А класу Любар Христина