Щедрі дари осені

Автор: nvk3.

( 11 Голоси(ів) ) 

Осінні барви дуже різноманітні. У вересні, на початку осені, вони ще зелені, як влітку. Але поступово на зміну теплим вересневим дням приходить сезон довгих дощів, злив, похмурого неба. І ось уже все навколо вкрите золотим і багряним кольором. Повітря наповнюється особливим осіннім ароматом трав, грибів і стиглих яблук. Все це ніби прощальне свято перед початком білосніжної зими. Природа затихає в очікуванні якогось дива.

 Діти прагнуть більше часу проводити на вулиці. Під час прогулянок   вихованці груп продовженого дня  споглядають довкілля, вивчають природу довкола, фантазують, бачачи в  дарунках природи  химерні постаті казкових героїв,   дивовижні осінні пейзажі. Їх рученятка прагнуть творити  картини, композиції використовуючи  природні матеріали.

А у Волочиському НВК щорічно  створюються такі умови та проводиться виставка робіт з природнього матеріалу «Осінні барви»,  у якій беруть участь усі діти – вихованці ГПД. Цього року вона була тематична. Темою нашої виставки стала казка та її казкові герої.

Діти з великим задоволенням долучились до виконання робіт та їх огляду. Під час перегляду їх око милували роботи виконані у різних техніках, з різних матеріалів:    аплікація,  ліплення, різьблення, конструювання.

У заході свої доробки представили 9 груп продовженого дня, які виготовили колективні роботи. У своїх виробах вони використали  переважно українські народні казки, а саме: «Колобок» , «Теремок», «Три ведмеді» та багато інших.

Наш ролик з фото -   яскравий доказ  бажання учнів творити красу та насолоджуватись нею.

 

                        Педагог- організатор Андрушкова І.В.