Наші кроки на сцені

( 1 Голос ) 
З позитивним настроєм та бажанням подарувати глядачам приємні емоції своїм виступом ми йшли на фінальний концерт пісенного конкурсу "Водограй". Було багато годин репетицій та підготовки, адже ми у цьому конкурсі одні з наймолодших учасників, а конкурентів у нас багато, та й перемоги прагне кожен учасник. Достойним був виступ Сінькової Оксанки, багато оплесків глядачів отримала вокальна група учнів 5-А класу зі своїм патріотичним виступом. На жаль, ми не отримали призових місць, але усім подарували гарний настрій та отримали шквал оплесків від глядачів.

Наші перші успіхи

( 1 Голос ) 

Нещодавно відбувся фінал щорічного пісенного конкурсу "Водограй". Ми довго його чекали, хвилювались перед виступом нашої вокальної групи 5-А класу та вболівали за сольний виступ Сінькової Оксани. А ще взяли участь у новому конкурсі - конкурсі вболівальників. Ми щиро прагнули перемоги для наших учасників та прийшли їх підтримати, а виявилося, що цим принесли ще й перемогу нашому класному колективу, чому тепер усі безмежно раді.

Конкурс читців поезій Т.Шевченка «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів»

( 1 Голос ) 

В історії кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко. Справедливо, що Великого Кобзаря вважають народним пророком. Адже не одне покоління українців формує свої світогляди на його творах. Славетний Кобзар хотів бачити Україну вільною і незалежною, хотів справедливості та добробуту для нащадків, прагнув, щоб Україна була визнана усіма державами світу як могутня Європейська держава.

Турнір з міні-футболу ім. Лесика

( 3 Голоси(ів) ) 

З 12 по 15 березня в приміщенні спортивного залу ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбувся черговий, вже шістнадцятий  турнір з міні-футболу пам`яті  І.І.Лесика. Цього року у змаганнях взяли  участь вісім команд.  Команда НВК складалася з таких гравців:Безух Андрій, Олійник Владислав, Кирилів Іван, Бобик Назар, Попеску Владислав, Волкотруб Денис, Атаманчук Віталій, Федорков Костянтин, Заднішевський Антон, Вітюк Назар, Баландюк Дмитро. Головний тренер - Бойчук Олег.

НАША ГОРДІСТЬ

( 3 Голоси(ів) ) 

Для більшості конкурсні випробування у цьому році закінчилися. Позаду олімпіади, конкурс-захист МАН та інші випробування. Та для однієї нашої випускниці попереду дуже важливе випробування :участь у ІІІ етапі конкурсу-захисту МАН. Це Іринка Дзьоник, учениця 11-А класу, яка стала переможницею обласного етапу конкурсу у секціїї «Загальна біологія».

Конкурс-захист МАН

( 2 Голоси(ів) ) 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук є доробком інтелектуальних та творчих ідей і досягнень, здорової конкурентної боротьби, яка спрямована на розвиток творчої особистості, продовження традицій славетних науковців Хмельниччини.

Упродовж грудня 2017 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, у якому взяли участь 8 юних дослідників НВК, усі стали учасниками ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту.

Свято весни і краси…

( 4 Голоси(ів) ) 

6 березня велика родина НВК зібралася для того щоб нагородити кращих з кращих та насолодитися вітальними словами, музичними вітаннями, ніжними танцювальними номерами. Ведучими заходу були Безух Андрій 11-А,  Романов Вадим 11-А,  Горбатюк Владислав 8-Б, Войціховський Олесь 8-В.

Перший заступник міського голови Васильченко Олександр Олексійович передав слова вітання від міського голови та  нагородив Грамотами міської ради Партуту Г.М., Чорну І.Б., Атаманюк Р.

Моя матуся – наче квітка чарівна

( 8 Голоси(ів) ) 

Що то є за днина, що то є за свято.

Що сюди зібралось так гостей багато?

Знаєм, що за днина, знаєм, що за свято .

Зібрались учні 1 - В класу мам і бабусь вітати.

Рідні мами, рідні бабці ми вітаєм Вас на святі.

Всі  Вас любимо ми щиро і бажаєм  щастя й миру.

І знову пісня лине…(V півфінал)

( 3 Голоси(ів) ) 

22 лютого відбувся V півфінал концерту фестивалю “Водограй”, на якому любителі української пісні можуть позмагатися між собою, а найталановитіший з усіх -  отримати гран-прі. Прийти і підтримати своїх друзів, рідних, однокласників могли всі бажаючі. У цьому конкурсному дні змагалися  20 учасників, які є учнями 5-11 класів.

І знову пісня лине (ІV півфінал)

( 4 Голоси(ів) ) 

21 лютого всі бажаючі прийшли до актової зали комплексу, аби підтримати юних співаків - своїх друзів та однокласників. Цього півфіналу участь у конкурсі взяли 21 учасник (учні 5-11 класів), з яких лише найкращі пройшли у фінал.

І знову пісня лине…(ІІІ півфінал)

( 5 Голоси(ів) ) 

16 лютого відбувся третій півфінал конкурсу пісні «Водограй». Учасниками цього концерту були учні 1-4 класів. Журі, як і в попередніх конкурсних днях, складалося із Маньковської Олени Віталіївни – голова журі, Стець Оксани Борисівни, вчителя музики Волочиського НВК, вчителя методист, лауреата обласного конкурсу Вчитель року, в номінації «Музичне мистецтво» та  Кушнір Оксани Іванівни –  вчителя методиста, лауреата обласного конкурсу Вчитель року, в номінації «початкові класи», керівника зразкового художнього колективу хору «Барвограй». Ведучими третього конкурсного дня були Білий Дмитро та Козак Христина, Кінь Олександр та Сінькова Оксана.

І знову пісня лине... (ІІ півфінал)

( 4 Голоси(ів) ) 

15 лютого в актовій залі Волочиського НВК проходив другий конкурсний день вокального конкурсу. Учні молодших класів продовжили сходження на пісенний олімп. Ведучими свята Синицький Олег  та Андрійчук Сніжана, Коростіль Микола  та Нещадін Евеліна.