Пошук

Статистика

Articles View Hits
493758

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

 

Погода в Волочиську

Новини НВК

Шануйте родинні традиції!

( 1 Vote ) 

Кожне місто і село святкує своє особисте свято. Любить, шанує й дотримується своїх традицій. У нашому селі таким святом є Покров Пресвятої Богородиці — Храмовий празник. У нас в родині заведена традиція - усі родичі на Храмовий празник приїздять до батьківської хати. Цього року свято було особливим, бо усі доньки моєї прабабусі і дідуся приїхали у гості, а також усі мої сестри і тітки. Ми наготували багато усіляких смаколиків. Чого на святковому столі тільки не було! І нарешті найулюбленіша моя частина: дорослі почали співати старовинних пісень, та й я, не довго думаючи, залюбки приєднався. Усім було дуже радісно, особливо донькам моєї прабабусі, адже вони не знають, коли ще раз зберуться разом знову. А на кінець середульша донька зробила батькам подарунок — маленьке руде кошеня. Діти увесь вечір підбирали йому імена. Вже було пізно, а гостям ще в дорогу вирушати... Усім дуже сподобалося. Як на мене, це чудове свято залишиться в серцях та душі нашої чималої рідні назавжди. Вірте, шануйте, любіть традиції своєї родини! В них ми черпаємо силу, натхнення! Вони тримають нас на цій землі!

Назар Лавренчук

факультатив журналістики

Чому я почала відвідувати факультатив журналістики

( 2 Votes ) 

   Я з дитинства хотіла бути активним учасником  цікавих подій, подорожувати, вміти цікаво для інших висловлювати свої думки , бути впевненою та відомою . Професія  журналіста об’єднує у собі це і багато інших цікавих речей. Тому коли в моїй школі з’явився факультатив журналістики  я почала його відвідувати.

 На мій погляд журналістика – це  інформація, рух, комунікативнісь та вміння бути в центрі уваги.

Пам’ять про героїв збережемо!

( 2 Votes ) 

Війна-час довгої розлуки та нестерпного болю.

В будь-який момент ми можемо потрапити у зону ризику, що саме і трапилось. Уже декілька років на сході України триває війна, а ми, навіть, не можемо уявити усіх масштабів, які розгортаються на полі бою.

Ми бачимо лише частину з цих страшних кадрів. На щастя, не кожен може собі уявити як це - втратити дорогу тобі людину у безглуздій, нікому непотрібній війні. Таким людям: матерям, дружинам, дітям особливо важко спостерігати за подальшими подіями, які відбуваються на сході. Ці люди віддали частинку своєї родини, щоб ми могли жити у мирній та процвітаючій країні. А що ж ми віддаємо взамін? Але це питання поступово вирішується, різними способами. І школярі Волочиського НВК не залишаються осторонь.

Про роботу кафедри словесності

( 3 Votes ) 

 Склад методичного об’єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури – одинадцять чоловік, з них - сім учителів української мови та літератури, три –це вчителі зарубіжної літератури й один-польської мови.

 Нормативно-правовим забезпеченням роботи вчителів кафедри є рекомендації щодо організації і проведення методичної роботи з педагогічними кадрами в системі післядипломної педагогічної освіти.

Ділимося досвідом

( 3 Votes ) 

З метою підвищення професійної компетентності та педагогічної майстерності педагогів 11 жовтня 2016 року методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради на базі Волочиського НВК провів засідання творчої групи вчителів української мови та літератури на тему « Формування ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури в світлі реалізації Державного стандарту базової та повної загальної освіти та контексті інноваційного освітнього простору».

Життя – це мить, зумій його прожить

( 10 Votes ) 

В нашому класі відбулась виховна година, вона була присвячена дню захисника України.

 На цій виховній був присутній Стадник Михайло Анатолійович. Він був учасником АТО. Михайло Анатолійович пробув на війні п'ятнадцять місяців. Він воював в Луганську і Донецьку. Воїн розповів нам багато цікавого. Найбільше мені запам’яталась розповідь про дитячі малюнки, які регулярно привозили волонтери. На деяких малюнках діти писали свої номери, а воїни телефонували їм, щоб подякувати, адже ці малюнки дійсно важливі для них, вони піднімали їх бойовий дух.

Мамочко, вибач за чорну хустинку…

( 4 Votes ) 

Ніщо ніколи так не об`єднує людей, як горе. На сході України досі гинуть люди, які борються за мир, гідність і незалежність нашої країни. Одним з таких людей був Максим Драгосевич, якого, на жаль, вже немає з нами.

В четвер, 13 жовтня відбулося відкриття Меморіальної дошки в пам`ять Драгосевича Максима Дмитровича. В цей день учні закладу разом з вчителями зібрались в актовій залі школи. Спочатку Маньковська Олена Віталіївна розповіла всім біографію цього хлопця: з народження Максимка до його останніх днів. Слухаючи це, на очі накочувались сльози і хотілося плакати.

День захисника України

( 3 Votes ) 

Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

ПОЇЗДКА В СКАЙ ПАРК

( 1 Vote ) 

У цьому році я перевелась до  6-В класу  зі  школи, яка знаходиться в іншому місті, і була дуже здивована,  так як не знала, що таке святкувати День класу. Це було дуже незвичайно і несподівано для мене.

Ми дуже довго вирішували куди поїхати, але все ж таки  всі в один голос підтримали ідею класного керівника Войцехівської Галини Василівної поїхати в «Скай Парк».

НАШІ ГЕРОЇ

( 14 Votes ) 

Минулого року ми вперше зустрілися з Максимом Драгосевичем. Він неохоче йшов на розмову, не хотів згадувати перебування в АТО. Він думав тільки про майбутнє, будував плани на мирне життя. Але не так сталося як гадалося. 17 серпня серце Максима перестало битися. І ми знову згадуємо про нього.

 

 

День працівника освіти очима випускника

( 2 Votes ) 

Нещодавно у стінах нашої школи відзначили День працівника освіти. Учні намагалися зробити це свято яскравим та веселим: виголошували чуттєві промови,  дарували квіти та листівки, наповнені красномовними привітаннями. Родзинкою свята, за традицією, був концерт. Учні дали волю своїм талантам: одні виконували пісні, інші - танцювали. Випускники привітали вчителів сценками і постановками, наповненими гумором і сатирою. Усі були приємно вражені - агенція СБУров та спецагент розвідки Кушнір, що викрив чергову партію "заспокійливого" за гаражами, надовго запам'яталися усім глядачам. Не залишилася поза увагою і решта працівників закладу, які також доклали зусиль до нашої науки. Особисто мені це свято нагадало парфуми: радості багато, але вона дуже швидко минула...

З любов’ю, повагою та вдячністю вам, вчителі!

( 8 Votes ) 

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, коли крапельки перших осінніх туманів гойдаються у вальсі на мереживному  павутинні бабиного літа, а на шкільних клумбах  пломеніють різнобарвні квіти, коли дерева, перш ніж поринути в довгий сон, накидають золоті одежинки зі стрімко жовтіючих листів, коли починає відлік жовтень,ми відзначаємо, мабуть, найблагородніше свято – День Учителя!